Наші послуги / Кріосауна

Кріосауна – одна з унікальних SPA-процедур. Щоб пояснити принцип роботи кріосауни, можна провести просту аналогію між тим, як добре зберігаються продукти в холодильнику (не змінюючи своїх якостей і зовнішнього вигляду) з тим, як шкіра, під дією холоду, довше залишається молодою і здоровою. При короткотривалому контакті з дуже низькими температурами організм миттєво мобілізує свої захисні сили, прискорює обмінні процеси і запускає механізми самолікування.

 

кріосауна у Львові

 

Проходить ця процедура так: клієнт роздягається до нижньої білизни, на ноги одягає теплі шкарпетки, а на руки – рукавиці. Після цього заходить у кріокабіну, яка охолоджена до мінус 60 градусів. Поступово, протягом 120-180 секунд (2-3хв) температура опускається до мінус 160 – мінус 180 градусів за Цельсієм.

 

Ознака ефективно проведеної кріопроцедури – здоровий рум’янець на щоках і почервоніння шкіри тіла. Процес проходить легко і навіть приємно.

 

кріосауна у Львові

 

Курс включає 15-20 процедур.

 

Результати кріопроцедур:

  • позбавлення від депресії, стресів, синдрому хронічної втоми, покращення сну;
  • позитивний вплив на проблемну шкіру (вугрова висипка, кератоми, нейродерміти, псоріаз), загоєння ран та опіків, загальне омолодження;
  • схуднення, антицелюлітна дія;
  • профілактика сезонних застудних захворювань, зміцнення імунітету;
  • підвищення працездатності;
  • підвищення чоловічої потенції;

 

Кріопроцедури добре поєднюються з іншими процедурами (соляною кімнатою, косметологією, антицелюлітними процедурами, відвідуванням тренажерного залу та саун).

 

 

Про здоров’я та красу
Про здоров’я та красу