Вже вдруге відвідували з подругами сауни в банний день, який в них є по четвергах. Задоволені. Там чисто. Можна користуватись всіма саунами та басейнами. Рекомендуємо, адже дуже доступна ціна.

Орися, 30р., Львів

 

 

Відходили з дітьми повторний курс візитів у соляну кімнату. Дійсно є результат. Закінчився постійний насмарк і перестали кашляти. Купляла один абонемент на себе, а діти безкоштовно, так як їм 3 і 6 років. Так це трохи втомлює відходити 15 візитів, але результат того вартий. Все влаштовує, плануємо повторити курс весною. З мінусів — дітям трохи важко висидіти годину, бо вони в мене трохи рухливі. Раджу брати з собою іграшки та книжки, щоб чимось їх зайняти.

 

Вікторія, 29р., Львів.

 

Чисто, затишно, невеликі розміри залу. Добрі тренажери. Немає натовпу. Ввічливий персонал та гарні тренерки.

Славік, 34р., Львів.

 

Насправді дуже добрий заклад. І власне його фішка це домашня атмосфера, чистота та зручність. Такі фактори позитивно впливають на бажання займатись та відчувати себе в позитивному настрої. Тому я ходжу в зал замість одного візиту — три рази в тиждень​, і саме головне, що ябачу результат. Дякую всім.

Ігор, 45р., Львів.

 

Подруги мені подарували шоколадне щастя. Це було супер !!! Клас !!! Релакс та смакота. Всім велике дякую.

Настя, 26р,. Львів.

 

З подякую за приємні хвилини проведені в Три Стихії на шоколадному обгортанні. Була дуже, дуже задоволена.

Марта, 37р., Львів.

 

Була на депіляції ніг та підпашок. Ноги дійсно майже не болять. Підпашки трохи боліли, але подразнення не було. Підпашки робила перший раз, може другий раз будуть боліти менше.

Оксана, 25р., Львів.

 

Сауна, добра, чиста. Насправді більша, ніж виглядає на фотографіях. Нас було десятеро, місця вистачило всім. Шкода, що в них на барі не має пива.

Володя, 42р., Київ.

 

Шановна адміністрація та керівництво СПА центру. Звертаю Вашу увагу на тренажерний зал, а саме на музику під яку проходить тренування. Сучасні телеканали не розраховані на спортивні тренування, часто під них можна заснути. Хочу запропонувати музику в стилі рок. Я не фанат року, але це спонукає, мотивує.

Максим, 22р., Львів.

 

Відвідую цей спа центр дуже давно. Приємна атмосфера, затишно, в принципі всім задоволена і добираюсь з друггого кінця міста на заняття. З відкриттям великого басейну - збільшилась кількість відвідувачів, відповідно зросли ціни..і відношення помінялось.Колись не було проблем з абонементом не встигаю використаи всі заняття за місяць-без проблем можуприйти наступного місяця, а то і через місяць. І цим я була приємно вражена, язавжди рекомендувала його друзям саме через цю перевагу. А зараз не встигаєш - це ваші проблеми. І не важливо через хворобу чи ще якусь життєву ситуацію, коли тобі не до занять в спа центрі. Шановне керівництво звернітть увагу на це, дайте клієнту можливість заморозити хоча б два заняття. Одним словом, перегляньте свою нову політику, бо з нею ви втрачаєте клієнтів, які з вами ще з часів коли великим басейном і не пахло.

Ольга, 28р., Львів

Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук.
Курси валют
01.03.14  1$ = 9.70
01.03.15 1$ = 26.85
01.03.16 1$ = 27.10
Вартість електроенергії :
01.03.14 1 кВт = 1,27 грн
01.03.15 1 кВт = 1,62 грн
01.03.16 1 кк Вт = 1,95 грн
Вартість природного газу:
01.03.15 м.куб = 4,00 грн
01.03.16 м.куб = 9,00 грн
Тому і змінилась вартість послуг нашого закладу.
Якщо Ви пишете нам про заняття з акваспорту, то до відкриття великого басейну тренування були Вт, Чт, Сб 10:00 - 11:00., а тепер у Вас є можливість відвідувати тренування з акваспорту Пн., Ср., Чт 19:00 - 20:00 та 20:00 - 21:00; Вт, Чт, Сб 10:00 - 11:00; Вт., Пт 09:00 - 10:00. Тому придбавши абонемент на 8 чи 12 тренувань протягом місяця є достатньо годин для використання своїх придбаних тренувань, адже Вам не ставлять умов щодо візитів лише у визначені дні.
Дякуємо Вам за небайдужість до нашого закладу. Нам завжди цікава Ваша думка, адже з кожною Вашою критикою вдосконалюємося ми.

Адміністрація СПА центру Три Стихії

 

Була на масажі у Валентини декілька разів і довго не могла зрозуміти що це за масаж. Окрім бубніння на вухо,що мене дуже дратувало нічого не відчувала! Я прийшла заплатила пристойну суму за легкі погладжування. Так як заклад мені дуже подобається,вирішила спробувати інші процедури про що дуже пошкодувала. Зробила депіляцію,отримала значне подразнення (хоча ніколи немала з цим проблем),а все тому що Ваша працівниця більшу увагу приділила своєму телефону (думаю причина подразнення). Вирішила це написати у відгуках,так як адміністратор проігнорував скаргу (Я ще до сьогодні лікую це страшне подразнення!)

Світлана, 35р., Львів
 

Доброго дня.
 Приносимо вибачення за некоректну поведінку майстра Валентини. Розмову з майстром проведено. Штрафні санкції накладено. Дякуємо Вам за небайдужість до нашого закладу. Нам завжди цікава Ваша думка, адже з кожною Вашою критикою вдосконалюємося ми.

Адміністрація СПА центру Три Стихії

 

Вперше відвідали з друзями лазні. Дуже приємно у вас паритися. Проте, так і не знайшов місце де є вимикач світла у римській парній.У кімнаті відпочинку телевізор приймає лише десяток телеканалів, досить неякісно. Якщо це для того, щоб клієнти не відволікалися від парних і басейнів - то це добре. Загалом усі задоволені. робота персоналу - відмінна. Дякуємо.

Сергій, 52р., Львів

Доброго дня

Дякуємо Вам за Ваш відгук.
Світло в римській парній вимикається автоматично із вимкненням роботи парної, а щодо роботи каналів, то Вам було необхідно увімкнути тюнер (управління саталітарною антеною) або звеернутися за допомогою до адміністраторів. Завжди раді Вас бачити.

Адміністрація СПА центру Три Стихії

 

Діти ходять в басейн вже майже рік. Дуже задоволені тренером Богданом, просто в захопленні від цього басейн.. Але є невеличкий мінус коли я оплачую занятя на місяць вперед, я не можу спрогнозувати що дитина захворіє Чому при наявності довідки від сімейного лікаря мені кричить в лице адміністратор що заняття пропали адже я за них заплатила. І чому дитина не може відплавати оплачені занятт. Керівництву слід уважніше підбирати працівників на посаду адміністратора.

Ірина, 37р.,Львів

 

Доброго дня

Дякуємо Вам за небайдужість до нашого закладу. Нам завжди цікава Ваша думка, адже з кожною Вашою критикою вдосконалюємося ми.
Згідно правил нашого закладу, абонемент на дитячі групові заняття в басейн дає Вам право відвідати 8 занять протягом місяця у вибраній Вами групі. Окрім того у Вас є можливість відпрацювати 2 пропощених заняття у чергових групах.
Щомісяця ми несемо певні постійні витрати на утримання басейну та персоналу, які не залежать від присутності дитини на занятті.  На цьому і створюються правила закладу.
Приносимо вибачення за некоректну відповідь адміністратора.

Адміністрація СПА центру Три Стихії

 

Мене цікавить що входить в послуги банщика і чому не можна замовити його на одну пропарку в банний день?

Марія, 37р., Львів

Доброго дня, Маріє!

В послуги банщика входить пропарка двома дубовими віниками тривалістю до 10 хв. Вартість однієї пропарки 70 грн.+ 40 грн. за кожен віник.
Про послуги банщика потрібно домовлятись заздалегіть.
По можливості це може бути і одна пропарка, але на чітко вказану годину.
Дякую!
Адміністрація СПА центру Три Стихії

 

Хороші тренування та тренер,а от комфорт занять відсутній,оскільки надто багато бажаючих і зовсім маленькі зали! 

Ярина, 27р., Львів

Хочеться подякувати Юлі за гарні тренування! Але водночас звернути увагу адміністрації на маленькі зали й комфорт занять у них,коли вже після розподілу тренувань на дві групи, нас займається по 15 і більше осіб. А чи не логічніше виділити додаткові приміщення або ж просто зробити stop sale на ті чи інші тренування

Наталя, 29р., Львів

Дякуємо за Ваш відгук. Ми розуміємо дану проблему. Внаслідок чого розпочато проектування фітнес залу. Продаж абонементів в цю групу призупинено.

Адміністрація СПА центру Три Стихії

 

Купила абонемент на аквааеробіку. Адміністратор сказала, що можна відвідувати в любий день, коли зручно. І також це написано вище у відповіді на відгук клієнта. Все влаштовувало, так як маю маленьку дитину, і треба підлаштовуватись під рідних, тому не можу ходити в конкретні дні і конкретну годину, а як получається. Коли прийшов час оплачувати наступний абонемент, Адміністратор поставила перед фактом, що тепер можна ходити тільки у вівторок і п'ятницю на 20:15. Цікаво яким чином ви обираєте кому і на котру годину ходити, тобто думка клієнтів вас абсолютно не цікавить, чи ви їх ділите на категорії??? Дуже розчарована таким відношенням. 

Ірина, 35р., Львів

Так, згідно наших правил ми здійснювали продаж абонементів, за яким Ви маєте право відвідувати тренування в зручний для Вас час. Але оскільки всі відвідувачі ходять на один час, то задля Вашого комфорту, ми змушуні всі нові абонементи продавати на 20:15

Адміністрація СПА центру Три Стихії

 

Отримала у подарунок на День народження сертифікат на послугу "Магія кави". Після процедури залишилася приємно вражена. Доброзичлива атмосфера та дуже привітна майстер Валентина залишилили лише позитивні емоції від відвідування "Трьох стихій". Всім рекомендую!!! 

Ірина, 26р., Львів

Дякуємо Вам за оцінку. Ваші слова нас надихають та окриляють.

Адміністрація СПА центру Три Стихії

Доброго дня !
Скажіть будь ласка чи потрібно в басейн брати з собою халат і тапочки ???
Чи у вас там є свої ?

Дякую 

Мар'яна, 31р., Львів

Доброго дня,
В басейн потрібно мати шапочку, тапочки і рушник. Халат за власним бажанням.
Також Ви можете взяти в нас в оренду рушник, та придбати одноразові тапочки.
Чекаємо Вас у нас в басейні

Адміністрація СПА центру Три Стихії

 

Воджу дитину в "Плавунці" вже 2,5 роки. Подала заявку на наступний сезон.
Дзвонить адміністратор дитячої рецепції узгодити заявку:
- після зборів 20-го серпня можете придбати абонемент.
- я придбаю його 24-го вересня, тому що в вересні нас не буде у Львові, так можна?
- Ні, у нас чіткі правила.
-Що нам робити?
- Якщо не придбаєте зараз, на Ваше місце піде інша дитина. Якщо ще залишаться місця, то тоді будете ходити. Такі правила.

Все ж планувала піти на збори і вислухати всі умови. Знайти варіанти лишитися в групі. Але тренер Олександра в абсолютно безкомпромісному недоречному тоні дала зрозуміти, що питання по умовах занять ніхто слухати не збирається. І збори батьків не для діалогу, а для подачі нею інформації, яка не обговорюється. Будь які питання сприймаються як скандал і єдиною відповіддю на них зазвичай є тикання носом в правила.
Три Стихії, ПлавунцііРозумці, відфутболити постійного клієнта, який хоче ходити весь наступний рік на заняття - а-я-яй, як негарно.

 

 Анна, 29 р., Львів

 

Дякуємо Вам за відгук. Ваша думка важлива для нас. Нам прикро за непорозуміння, котрі виникли при розмові з тренером. Ми цінуємо кожного свого клієнта, але враховуючи всі витрати на утримання басейну, ми не можемо собі дозволити залишати пусті місця у групах. Надіємось на розуміння та будемо раді бачити Вас у нашому закладі.

Адміністрація "Три Стихії"

 

Будьте уважними , узгоджуйте всі деталі при оплаті абонементів. Оплативши абонемент за місяць, н-д, вересень - не означає, що заняття в групі почнуться саме в цьому місяці (а можуть ще в серпні) і ніхто не повідомить тебе про це. Адміністрація не цінує клієнта.

 

Христина, 35р, Львів

 

 

Дякуємо Вам за відгук.

Звертаємо Вашу увагу, на той факт, що абонементи на групові тренування включають 8 тренувань. В переважній більшості випадків абонемент починає діяти в одному місяці, а закінчується його дія в наступному. Адміністратор озвучує дату початку і закінчення абонемента.

 Будемо раді бачити Вас у нашому закладі.

Адміністрація "Три Стихії"

 

 

Про здоров’я та красу
Про здоров’я та красу