Часті запитання

Чи можу я замовити ваші послуги онлайн?

Так, Ви можете скористатись онлайн формою на нашому сайті для попереднього замовлення будь якої послуги оздоровчого центру. Наш адміністратор зв’яжеться з Вами для уточнення деталей і відповість на всі Ваші запитання. Також Ви можете записатись за телефоном. Для цього просимо перейти на сторінку Контакти.

Як правильно відвідувати інфрачервону сауну?

Інфрачервону сауну, на відміну від інших саун, можна відвідувати щодня. Необхідно за 20-30 хвилин легко перекусити і випити чистої води, щоб під час відвідування сауни організм не був зневоднений. Категорично забороняється перед відвідуванням інфрачервоної сауни вживати алкогольні напої. Відразу після закінчення сеансу так само потрібно заповнити запаси води в організмі і випити стільки води, скільки потрібно організму.

Зазвичай одна процедура триває близько півгодини.

Безпосередньо перед прийняттям процедур необхідно прийняти душ і змити з тіла всі косметичні препарати. Щоб шкіра змогла очиститися через пори, потрібно, щоб вони добре відкрилися. Після закінчення процедур так само приймається душ, за допомогою якого змиваються залишки токсинів, які виділялися разом з потом.

Як ви забезпечуєте безпеку для клієнтів у вашому комплексі?

Наш комплекс є безпечним місцем перебування для дорослих і дітей. Ми приділяємо безпеці велику увагу і залучаємо до вирішення цього питання екпертів та використовуємо сучасні технології контролю ситуації та нагляду. Всі необхідні місця оздоровчого комплексу «Три Стихії» облаштовані відповідними датчиками та відеонаглядом.

Також, за певних умов, ми маємо право не допускати на територію оздоровчого комплексу «Три Стихії» відвідувачів, якщо:
– Відвідувач порушував Правила поведінки на території оздоровчого комплексу «Три Стихії».
– Відвідувач має ознаки інфекційних хвороб шкіри, відкриті рани, ознаки інших видів захворювань, а також ознаки недостатньої особистої гігієни.
– у Відвідувача відсутня спеціалізована форма одягу, яка є обов’язковою для відвідування певних видів послуг, якими має намір скористатись Відвідувач.
– є ознаки, що Відвідувач перебуває в стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння, має при собі вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю, колючі і ріжучі предмети, а також вибухові і легкозаймисті речовини.
– Відвідувач має намір зайти на територію оздоровчого комплексу «Три Стихії» з домашніми улюбленцями.

Чи можна у вас пообідати?

Так. Надругому поверсі оздоровчого комплексу є кафе здорового харчування. Тут є все що Вам потрібно – від легкого перекусу, до повноцінного обіду! Запрошуємо Вас перепочити, відновити сили, приємно провести час з родиною чи друзями.

У приготуванні ми використовуємо лише свіжі та якісні продукти, а наше меню вразить Вас розмаїттям смачних і корисних страв.

Мені подарували сертифікат, що з ним робити? Протягом якого часу дійсний сертифікат?

Якщо вам подарували сертифікат, то для його використання, Вам необхідно попередньо узгодити час та дату запису на обрану послугу. Це можна зробити у телефонному режимі.

Термін дії Подарункового сертифікату з моменту придбання:

  • На послугу – 6 місяців
  • На суму – 12 місяців

Чи може інша особа або родич користуватись моїм оплаченим абонементом?

Наявність абонементу є обов’язковою умовою для надання послуг в оздоровчому комплексі «Три Стихії», але Ви можете користуватися отриманим абонементом лише особисто. Згідно до встановлених правил, ми не допускаємо передачу для користування абонементу третім особам, родичам, тощо. У випадку виявлення цього порушення, ми будемо змушені вилучити і зупинити дію Вашого абонементу. Оплата за Абонемент не повертається.

Які процедури можна відвідувати вагітним?

Якщо у вас немає протипоказань від вашого лікаря, то Ви маєте можливість займатись Аквааеробікою та плавання для вагітних, Фітнесом для вагітних а також СПА процедури для вагітних.

Збираюся в СПА Три Стихії вперше, на що слід звернути увагу? Що потрібно брати з собою для відвідування СПА?

При першому відвідуванні СПА Три Стихії, а також для всіх бажаючих, ми проводимо екскурсію по оздоровчому центру.

Для відвідування аква-зони не забудьте взяти з собою купальник.

За скільки часу до тренування можна їсти?

Перекусити можна за 30 хв до тренування, а ось поїсти краще за 1 – 1,5 години до тренування. В іншому випадку, тренуватися Вам буде не тільки незручно, але й шкідливо.

Які вправи у тренажерному залі найефективніші?

Ви можете отримати консультацію у наших тренерів, які розроблять для Вас індивідуальну програму тренувань. Буде дуже добре, якщо ваші тренування будуть включати силові та аеробні тренування.

На силові вправи (тренажерний зал) потрібно відвести як мінімум 2-3 тренування в тиждень. Тривалість тренування 1-1,5 години. Для аеробних тренувань найкраще підходить тренування на кардіотренажерах тривалістю 40-60 хв.

Якими тренажерами у вас можна отримати кардіо навантаження?

Основу тренажерного залу складають силові тренажери і кардіообладнання. Професійні орбітреки і велотренажери, бігові доріжки, силові тренажери, степпери 12 годин на добу готові до прийому відвідувачів оздоровчого центру. Тут створені всі умови для зручності гостей: зал оснащений сучасними системами кондиціонування, вентиляції і музичного супроводу.

Навіщо перед тренуванням ходити по біговій доріжці? У мене і так мало часу на тренування.

Ходьба або біг – це частина розминки. Її завдання – підготувати до тренування м’язи і суглоби, серцево-судинну і дихальну системи. Розминка оберігає Вас від травм. Ніколи не нехтуйте розминкою, навіть якщо у Вас зовсім мало часу. Обов’язково приділяйте розминці хоча б 5 – 10 хвилин Вашого часу.

Чекаємо на тренуванні.