ПРО НАС

Запрошуємо у Оздоровчий центр Три Стихії відновити Вашу енергію, омолодити тіло, відчути гармонію та зберегти душевну рівновагу. У нас є все, що створює неперевершену атмосферу для Вашого оздоровлення та вдосконалення! Дозвольте собі скористатись затишною обстановкою, оцінити індивідуальний підхід до вибору процедур на базі сучасних технологій та методик оздоровлення, релаксації і краси.

Оздоровчий центр Три Стихії – це унікальний простір, у якому ми прагнемо створити для Вас атмосферу абсолютної гармонії та ефективності. Відповідальність та безпека є одним з найважливіших принципів роботи. Всі послуги нашого оздоровчого центру спрямовані на покращення здоров’я та ресурсів Вашого організму: інфрачервона та фінська сауна, римська парна, руська баня на дровах, два контрастних басейни, басейн для плавання обладнаний гейзером, водоспадом, протитечією та масажними форсунками, акваспорт для дорослих та дітей, тренування в тренажерному залі, процедури в соляній кімнаті, спа процедури, масаж, солярій, тощо.

Для активного життя в сучасному світі потрібен відпочинок і відновлення життєвих сил. Телефонуйте або залишайте онлайн-заявку і наші менеджери нададуть Вам вичерпну інформацію по всіх запитаннях:

Головний корпус: 098-388-88-09
                                        
                                        

Корпус “Басейни”: 098-393-03-03

Чекаємо на тренуванні.