Блог Здоров’я та краси

29.10.2014

Догляд за нігтями. Найпоширеніші помилки

Наші руки завжди на виду і красиві нігті це половина успіху. Догляд за нігтями це відповідальна і тривала процедура. Добре коли за вашими нігтями доглядає професіонал, тому що це швидко і зручно, але і в салонах допускають помилки, про які хотілося би застерегти.

Наші поради допоможуть уберегти нігті від розшаровування, попадання інфекції і багато чого іншого.

Догляд за нігтями. Найпоширеніші помилки

Помилка 1

Підпилювання нігтів в різних напрямках. Коли ми так підпилює нігті, вони стають слабшими і на їх кінчиках утворюються мікротріщини. Для того, щоб надати нігтям бажану форму, потрібно тримати пилку під невеликим кутом до краю нігтя, направляючи її від країв до центру нігтьової пластини. Глибоко спилювати куточки нігтів не рекомендується, так як це може викликати запальний процес. Нігті квадратної форми, вважаються найнадійнішими. Підпилюємо тільки сухі нігті, вологі можуть почати розшаровуватися, вони більш вразливі.

Помилка 2

Використання рідини для зняття лаку з ацетоном. Засоби для зняття лаку з ацетоном коштують дешевше, але вони дуже пересушують нігтьову пластинку. При виборі рідини для зняття лаку віддайте перевагу засобам, що містить в своєму складі комплекси вітамінів і натуральні рослинні екстракти. Вони допоможуть зміцнити нігті і наситити їх вітамінами і мінералами.

Помилка 3

Відрізання кутикули. Кутикула захищає від різних мікроорганізмів і бактерій. При її обрізанні ми прибираємо цей захисний бар’єр і відкриваємо доступ мікробам. Потрібно розм’якшити шкіру рук в теплій воді і акуратно відсунути кутикулу. Потім спеціальним інструментом видаліть її.

Помилка 4

Нехтування базовим покриттям. Лаки пересушують нігті і залишають жовті плями на нігтях. Основа для лаку допоможе запобігти появі цих плям і лак, нанесений на базову основу, тримається набагато довше.

Помилка 5

Залишати лак на нігтях на дуже тривалий термін. Слід пам’ятати, що не рекомендується наносити кілька шарів лаку одночасно і залишати лак на нігтях, коли він почав облущіваться. Оновлюйте лак після закінчення п’яти днів.

Помилка 6

Нанесення старого лаку. Радимо звернути увагу на термін придатності лаку і ніколи не користуватися лаком з вичерпаним терміном придатності. В лаки, які випускалися до 2007 року, додавався дибутилфталат. Він завдає непоправної шкоди нашому організму. Перш ніж нафарбувати нігті, радимо уважно прочитати етикетку лаку.

Для того щоб ваш манікюр завжди був бездоганним, робіть його раз на тиждень.

Чекаємо на тренуванні.