Блог Здоров’я та краси

14.12.2016

Ваше омолодження починається з пілінгу

Базовий догляд за шкірою обличчя починається з очищення. Здоровий вигляд та чистота шкіри багато в чому залежать від правильно налаштованого процесу відлущування відмерлих клітин. Клітини шкіри постійно народжуються, «дорослішають» і відмирають. Відмерлі клітини рогового шару поступово злущуються з поверхні шкіри. Цей безперервний природний процес, який косметологи називають десквамація. Мертві клітини накопичуються, пори забиваються, з’являються запалення, рельєф шкіри стає нерівним, а колір обличчя стає тьмяним. Тому, нашій шкірі так необхідне оновлення.

Отже, сумнівів в тому, що очищення – важливий етап базового догляду за шкірою не залишилося. Залишилося розібратися у великій кількості засобів, і що є основним компонентом у складі пілінгу, та підібрати правильний саме для вашого типу та потреб шкіри. Пілінги, які запропоновані в нашому закладі, мають короткий період реабілітації.

Ваше омолодження починається з пілінгу

Мигдальний пілінг 10% Formula 201 Histomer – анти вікова процедура для чутливої шкіри. Це тандем гліколевої та мигдальної кислоти та амінокислот – карнітину, бетаїну і аргініну. Дана процедура забезпечує легкий пілінг-ефект без агресивного впливу на шкіру. Він має розгладжуючу, депігментуючу, протимікробну та антиоксидану дію. Аргінін забезпечує прискорення до оновлення клітин і підвищення еластичності шкіри. Покращує роботу судин і стимулює приплив крові, збільшує подачу кисню до тканин. А бетаїн та карнітин виводять токсини і алергени з дерми, посилюють вироблення колагену та еластину.

Мигдальний пілінг 20% Formula 201 Histomer – процедура для проблемної шкіри. Пілінг, без агресивного впливу на шкіру. Діє на основі мигдальної і гліколевої кислоти. Глюконолактон, який входить до складу засобу, діє на шкіру «зсередини», тим самим очищаючи від токсинів і захищаючи від вільних радикалів. Активує хороший кровообіг. Аргінін підвищує еластичність шкіри, перешкоджаючи процесу старіння. Карнітин та бетаїн допомагають поліпшити тонус лиця, надають пружність і сяйво.

DermaShine 3 Gerard’s – це трикислотний пілінг нового покоління для поступового і ефективного омолодження шкіри. Сприяє делікатному очищенню, освітленню і ліфтінгу шкіри обличчя, шиї та зони декольте. У його складі три активні речовини, які впливають на всі шкірні покриви – епідерміс, дерму і гіподерму.

  • Саліцилова кислота 2% (Salicylic Acid 2%): діє на поверхневий ороговілий шар шкіри – епідерміс. М’яко очищає і відлущує мертві клітини. Ефективна при акне, себореї, розширених порах, очищає пори і має бактерицидну дію.
  • Яблучна кислота 4% (Malic Acid 4%): допомагає швидко і легко очистити мертві клітини шкіри, а також регулює роботу сальних залоз. Розріджує шкірне сало і прискорює процес очищення закупорених пор – шкіра стає чистою і матовою, відкривається природний доступ для кисню.
  • Гліколевая кислота 5% (Glycolic Acid 5%): володіє потужним омолоджувальним ефектом – стимулює до вироблення власного колагену і еластину. Використовується для корекції і профілактики вікових змін шкіри.

Ефект від процедур пілінгу:

  • зменшення морщин;
  • врегульоване жиро виділення;
  • антисептична дія;
  • вирівняний поверхневий шар епідермісу;
  • покращена мікроциркуляція та обмін речовин;
  • збільшення доступу кисню до тканин;
  • покращена проникність засобів догляду за шкірою.
Дякуємо!
Наш представник зв’яжеться з Вами найближчим часом.
Закрити