Блог Здоров’я та краси

14.12.2016

Ваше омолодження починається з пілінгу

Базовий догляд за шкірою обличчя починається з очищення. Здоровий вигляд та чистота шкіри напряму залежать від правильно налаштованого процесу відлущування відмерлих клітин. Клітини постійно народжуються, «дорослішають» і відмирають. Відмерлі клітини рогового шару поступово злущуються з поверхні шкіри.

Цей безперервний природний процес косметологи називають десквамацією. Мертві клітини накопичуються, пори забиваються, з’являються запалення, рельєф шкіри стає нерівним, а колір обличчя стає тьмяним. Тому нашій шкірі так необхідне оновлення. Однією з найефективніших процедур оновлення шкіри є пілінг обличчя.

Ваше омолодження починається з пілінгу

Що таке пілінг обличчя?

«To peel» англійською означає знімання шкіри, очищення від шарів з ороговілих клітин. При професійному виконанні пілінг запускає потужний процес природної регенерації на клітинному рівні. Тому пілінг — це основа багатьох сучасних методик anti-age процедур. В залежності від індивідуальних особливостей шкіряного покрову обирається найбільш ефективний вид пілінгу.

Очищення – важливий етап базового догляду за шкірою, але потрібно розібратися у великій кількості існуючих засобів. За вашим бажанням косметологи центру «Три стихії» пояснять, що є основним компонентом у складі пілінгу, та як підібрати правильний засіб саме для вашого типу і потреб шкіри. Важливо — пілінги, які запропоновані в нашому закладі, мають короткий період реабілітації!

Види пілінгу

Пілінг розрізняється за показником впливу на клітини шкіри і буває поверхневий, серединний та глибокий. Також процедури можуть бути механічні, фізичні та хімічні. Найбільшу ефективність при проведенні anti-age сеансів має хімічний пілінг, що застосовується при наявності складних проблем.

Поверхневий пілінг

Процедура проводиться курсами по 5-10 сеансів, забезпечує легкий пілінг-ефект на верхні шари епідермісу, без агресивного впливу. Пілінг лиця поверхневого типу підходить для різних типів шкіри, має:

 • розгладжуючу;
 • депігментуючу;
 • протимікробну;
 • антиоксидану дію.
Серединний пілінг

Призначений для жирної, проблемної шкіри, що має постакне. Серединний пілінг потребує попередньої підготовки з доглядовими процедурами. Має реабілітаційний період, на протязі якого можуть проявлятись почервоніння, набряки, лущення.

Глибокий пілінг

Процедура виконується під наркозом, тому що має високий больовий рівень. Передбачає тривалий і подекуди складний реабілітаційний період.

Для чого потрібен пілінг?

 • поверхневий пілінг рекомендується підліткам, клієнтам у віці до 25-30 років. Процедури ефективні, якщо потрібно покращити колір шкіри, розгладити нерівності, звузити пори, відкоригувати наслідки вугрів та пігментації;
 • серединний пілінг крім перелічених вище результатів додає зменшення зморшок, негайний запуск регенераційних процесів;
 • глибинний пілінг — це процедури, що застосовуються для клієнтів зрілого віку за індивідуальними показниками. Забезпечує ефект хірургічно ліфтингу, усуває старі рубці, глибокі зморшки, дряблість.

Ефект від процедур пілінгу і чого не варто очікувати:

 • зменшення морщин;
 • врегульоване жировиділення;
 • антисептична дія;
 • вирівняний поверхневий шар епідермісу;
 • покращена мікроциркуляція та обмін речовин;
 • збільшення доступу кисню до тканин;
 • покращена проникність засобів догляду.

Слід пам’ятати — обличчя є ніжним і воно не капустина, з якої можна зняти кілька шарів для очищення, позбавлення від акне, зморшок, пігментації, інших дефектів та нічого не пошкодити. Здобути перемогу над всіма проблемами шкіри тільки пілінгом неможливо. Після процедури наші професійні косметологи обов’язково проконсультують вас, які ще заходи необхідні для збереження вашої молодості і краси.

Як часто можна робити пілінг обличчя?

Наші клієнти постійно задають питання — як часто потрібно робити пілінги та чи можливий безпечний пілінг обличчя в домашніх умовах? Частоту сеансів визначає фахівець після того, як познайомиться з вашою шкірою, визначить наявні проблеми та оптимальні засоби для їх вирішення.

На рахунок пілінгів вдома експерти відзначають необхідність наявності професійної косметики та відповідного досвіду. Тож, якщо ви прагнете краси і здоров’я, хочете максимально подовжити молодість без ризику і небажаних наслідків, запрошуємо в наш центр «Три стихії»! 

Мигдальний пілінг 10% Formula 201 Histomer

Антивікова процедура для чутливої шкіри. Це тандем гліколевої і мигдальної кислоти з амінокислотами – карнітином, бетаїном і аргініном. Аргінін забезпечує:

 • прискорення до оновлення клітин;
 • підвищення еластичності епідермісу;
 • покращення роботи судин;
 • стимуляцію припливу крові;
 • збільшення подачі кисню до тканин.

Бетаїн та карнітин виводять токсини і алергени з дерми, посилюють вироблення колагену та еластину.

Мигдальний пілінг 20% Formula 201 Histomer

Для проблемної шкіри. Пілінг на основі мигдальної і гліколевої кислоти. Глюконолактон діє «зсередини», очищаючи клітини від токсинів, захищаючи від вільних радикалів. Активує хороший кровообіг. Аргінін підвищує еластичність шкіри, перешкоджаючи процесу старіння. Карнітин та бетаїн допомагають поліпшити тонус лиця, надають пружність і сяйво.

DermaShine 3 Gerard’s

Трикислотний хімічний пілінг нового покоління для поступового і ефективного омолодження. Сприяє делікатному очищенню, освітленню і ліфтингу шкіри обличчя, шиї та зони декольте. У складі хімічного пілінгу три активні речовини, які впливають на всі шкірні покриви – епідерміс, дерму і гіподерму. Це саліцилова, яблучна та гліколева кислоти.

В нашому центрі ми пропонуємо популярні види пілінгів, підбираємо індивідуальну програму для кожної клієнтки окремо. Професійні косметологи турбуються про вашу красу і здоров’я, виконуючи всі процедури найкращим чином!

 

Чекаємо на тренуванні.