Як правильно відвідувати інфрачервону сауну?

Інфрачевону сауну, навідміну від інших саун, можна відвідувати щодня. Необхідно за 20-30 хвилин з'їсти трохи їжі і випити чистої води, щоб під час відвідування сауни організм не був зневоднений. Категорично забороняється перед відвідуванням інфрачервоної сауни вживати алкогольні напої. Відразу після закінчення сеансу так само потрібно заповнити запаси води в організмі і випити стільки води, скільки потрібно організму.

Зазвичай одна процедура триває близько півгодини.

Безпосередньо перед прийняттям процедур необхідно прийняти душ і змити з тіла всі косметичні препарати. Щоб шкіра змогла добре очиститися через пори, потрібно, щоб вони добре відкрилися. Після закінчення процедур так само приймається душ, за допомогою якого змиваються залишки токсинів, які виділялися разом з потом.

Як часто можна робити пілінг тіла?

1 раз на 21 день.

Що входить в програму моделювання контурів тіла з клітковим комплексом XANTHY?

- очищення тіла з допомогою гелю;

- нанесення інтенсивної концентрованої сироватки на проблемні місця, яка націлено впливає на жирові відкладення;

- нанесення на тіло реструктуризуючої маски з ензимами, що прискорює розщепленню жирів та виведенню зайвої рідини та токсинів;

- перебування в термоодіялі 20-30 хв;

- XANTHY масаж на основі дренажного масажного крему, що забезпечує комплексний дренаж в області локальних жирових відкладень, виводить зайву рідину, зміцнює тканини шкіри, зменшує характерні для целюліту нерівності.
Про здоров’я та красу
Про здоров’я та красу