Наші послуги / Фітобар

Місце, де Ви зможете перепочити, розслабитись та відновити сили. Тут Вам запропонують великий вибір фрешів, смузі,фруктів, чаїв, збагачених киснем коктейлів та протеїнових коктейлів.

 

 

Соки-фреш - це еліксир Вашої молодості. Ефект вживання таких соків в сотні разів перевищує соки, які продаються у нас в магазині. Адже у магазинних соках є консерванти, підсолоджувачі та інші шкідливі речовини для нашого організму, а тількисвіжовіджаті соки містять майже всі вітаміни, які були присутні в овочах і фруктах перед виготовленням з них соку. Соки-фреш, на відміну від консервованих соків містять понад 80 % так званої природної води. Вона, а також рослинний цукор, вітаміни, ферменти і мінеральні речовини легко засвоюються організмом і поповнюють його запаси. Свіжовіджаті соки відновлюють імунітет організму та зміцнюють його захисні властивості.

 

Смузі - фруктовий або овочевий коктейль. Його основні переваги в тому, що він дуже ситний і корисний. Фруктові смузі з легкістю замінять солодощі і не нашкодять фігурі. В залежності від складників, смузі природно очищує організм, виводить токсини, приносить енергію і оновлення у кожну клітину нашого тіла, відмінно насичує, і не створює тяжкості в шлунку. Смузі ідеально підходить для корекції фігури. Для втрати ваги обирайте смузі на основі ананасу, грейпфруту, ківі, висівок. А при наборі ваги обирайте смузі на основі банану чи йогурту.

 

 

Кисневі коктейлі - ніжна піна, яка утворюється при насиченні киснем особливого фіто-розчину. До складу цього розчину можуть входити різні трав'яні відвари, сиропи і вітамінізовані соки. Ці напої дуже корисні і поживні, вони мають омолоджуючі і оздоровчі властивості. Вони допомагають наситити організм киснем (або усувають гіпоксію). Регулярне вживання кисневих коктейлів -  значно підвищить стійкість Вашого імунітету.

 

Протеїнові коктейлі – необхідна частина дієти всіх спортсменів і тих, хто стежить за своїм тілом. Саме такі коктейлі допоможуть Вам відновити мязеву тканину  після фізичних тренувань. Часто, спортсменам необхідно поповнити організм поживними речовинами відразу ж після тренування, але не завжди є можливість повноцінно повечеряти або пообідати. Тому спортсмени п’ють білкові коктейлі післяфізичних навантажень, як альтернативу прийому їжі. Білкові коктейлі — основна складова збалансованого харчування.

 

Ну а якщо Ви зголодніли, то без проблем зможете поповнити свої життєві сили, не виходячи з фітобару замовивши їжу прямо сюди. Офіціант допоможе вибрати страви з меню ресторану, які Вам подадуть в обумовлений час.

Про здоров’я та красу
Про здоров’я та красу