Фінська сауна
Ціни - фінська сауна
Банний день в СПА ТРИ СТИХІЇ
Сауни ТРИ СТИХІЇ для компанії
Хамам
Послуги банщика
Оренда
Фінська сауна – t = 90-100 °C, вологість 5-15%
Суха сауна. У фінській сауні не можна користуватися віником, інакше можна отримати опіки. Все, що можна робити – спокійно сидіти або лежати. В цей час тіло прогрівається, розширюються судини, активізується потовиділення – організм самоочищається. Користь фінської сауни очевидна: тут температура тіла підвищується до 38-39 градусів, а це означає, що підвищується опірність організму до різних вірусів.
Фінська сауна – оздоровчий ритуал майже світового значення
Такої думки дійшли не лише прихильники фінської сауни, а й дослідники з медичних кіл. Адже найважливіше в процедурі – розслаблення, спокій. Відтак фіни сприймають її як засіб досягнення душевної гармонії. Про особливості такого дива, як сауна фінська, світ дізнався не так давно, Асоціація Sauna from Finland була заснована лише в 2010 році, але продовжує набирати популярності. Тож навіть прихильники інших видів лазень охоче знайомляться з особливостями оздоровчого ритуалу фінів з великою користю для себе.
Чим відрізняється фінська сауна?
У Фінляндії побутує легенда про те, як з’явилась перша лазня. Нібито краплі дощу просочилися крізь дах, потрапили на гарячі камені вогнища й утворили лагідне тепло. Цей досвід пізніше спробували повторити люди й довели до удосконалення.
Фінську називають сухою лазнею з дерева, бо вона вирізняється:
- сухим повітрям – температура коливається від 70 до 130 градусів;
- вологістю – 15-25%, чим відрізняється від більш знайомої руської парної, де температура може сягати 90 градусів.
Сухе повітря сприяє сильному випаровуванню поту, тому люди легко переносять високу температуру, більше того, навіть отримують оздоровчий ефект. Однак і захоплюватись не варто, оптимальною температурою спеціалісти називають 90 градусів, тож варто поберегтися, особливо новачкам.
Фінська сауна: ціна нижча за результат
Фінська сауна коштує недорого, і що є особливо цінним – дарує не лише задоволення, а й оздоровлення. Шкіра очищується від відмерлих клітин, пори звільняються від сала, зростає здатність до терморегуляції, покращується кровообіг. Із потом з організму виходять шкідливі речовини, шлаки, покращується водно-сольовий обмін.
І це – лише первинний ефект. Крім того, фінська сауна:
- стимулює роботу серця, судин;
- збільшує циркуляцію крові в шкірі та м’язах;
- посилює діяльність залоз внутрішньої секреції;
- сприяє кращому засвоєнню організмом білків, жирів та вуглеводів.
Люди після відвідування такої лазні почуваються значно краще ще й тому, що виводиться молочна кислота, котра провокує втому, підвищується еластичність м’язів, гнучкість суглобів. Крім того, добре прогріваються дихальні шляхи, відбувається вентилювання легенів.
Кому медики рекомендують фінську сауну?
Враховуючи перелічені ефекти, можна зробити висновок, ніби корисною процедура буде для всіх, але це не зовсім так. Заборонено відвідувати фінську лазню при хронічних запальних захворюваннях, стенокардії, проблемах із серцем, людям з тахікардією, хворобою Боткіна, ранами та запаленнями на шкірі, травмами головного мозку.
При цьому є перелік осіб, яким процедура допоможе відновитися, рекомендується фінська сауна при:
- запальних захворюваннях носа й горла;
- хронічних бронхітах;
- травмах, вивихах;
- радикуліті;
- люмбаго;
- подагрі.
Часто фінська сауна понижує кров’яний тиск, тому при легкій формі гіпертонії відвідувати таку лазню навіть рекомендується. Тільки привчати організм треба поступово. Аналогічна ситуація з нирковими захворюваннями, рясне потовиділення через шкіру знімає навантаження з нирок.
Корисні поради від поціновувачів фінської сауни
Якщо у вас немає медичних протипоказань, не варто вперше йти до сауни без підготовки. В перший захід можна сидіти в парильні не більше 10 хвилин, лише до появи поту. Далі треба перепочити хвилин 20. Паритися найкорисніше вранці, коли організм краще переносить навантаження, а от увечері відвідування варто скоротити.
І ще декілька цінних порад:
- слід промокати з тіла піт, щоб не було перегрівання;
- не потрібно паритися натщесерце, інакше можна спровокувати сухість шкіри, однак і наїдатися надміру теж не треба;
- заходити до парильні слід лише після того, як витерлися насухо;
- лежати на полиці дозволено, загорнувшись в сухе простирадло, голову треба прикрити фетровим капелюшком.
Після процедури варто прийняти теплий душ або поплавати в басейні. Якщо після відвідування фінської сауни виникає бадьорість, покращується сон, апетит, зникає втома, то ця процедура – саме для вас!
Фінська сауна: Львів пропонує найкращі умови та ціни в оздоровчому центрі «Три Стихії»
І новачки, і досвідчені прихильники лазні завжди намагаються відшукати комплекс, де не лише запропонують гарне обслуговування, а й допоможуть отримати справжнє задоволення, проконтролюють самопочуття відвідувачів. Саме такі умови гарантує фінська сауна в «Три Стихії» (Львів), ціни дуже помірні.
Крім того, в нас можна відвідати лазні:
- руську;
- інфрачервону;
- хамам;
- Relax House.
Тому кожен може обрати варіант на свій смак. Замовлення легко оформити на сайті онлайн, а якщо потрібна консультація, її завжди нададуть менеджери. Для цього варто лише зателефонувати за номерами, вказаними на сторінці.