Руська сауна

Ціни - руська сауна

Сауна одна на вибір + бассейн

1 особа / 1 год
300,00 грн.
до 4 осіб / 1 год
590,00 грн.
1 год
950,00 грн.
Додаткова особа
240,00 грн.
«Банний день» 1 особа до 2 год
300,00 грн.

Relax House

Relax House (російська + римська) до 10 осіб / 1 год
750,00 грн.
Relax House (одна на вибір) до 4 осіб / 1 год
500,00 грн.
Relax House додаткова особа
220,00 грн.

Оренда

додатковий рушник
20,00 грн.
додаткова простинь
20,00 грн.
додатковий халат
40,00 грн.
тапочки
25,00 грн.
шапка для бані
25,00 грн.
віник
60,00 грн.

Руська баня – t = 60-75 °C, вологість 60%

Баня – це цілий комплекс психофізичного очищення тіла і душі.
Головний її козир – гаряча пара змішана з гарячим повітрям.

Історія бані

Баня зародилася від способу митися біля вогнища, в закритому приміщенні з можливістю ополоснутися водою.

Своїм корінням лазня йде в 6 тис. років до Різдва Христового. Вже тоді єгипетські жерці розуміли важливість чистоти тіла і милися у великих парних по 4 рази на день. У Стародавньому Єгипті була велика кількість бань, доступних кожному. Відвідування бані і помірність у їжі вважалося одним із запорук здоров’я та довголіття.

Ще 1,5 тис. років тому в Індії баня вважалася відмінним способом збереження гігієни та здоров’я. А перша грецька лазня, баня спартанців, це було кам’яне приміщення з відкритим вогнем посередині.

Але в стародавні часи найбільше лазня користувалася популярністю в Римі. Правда, назвати це просто популярністю мало, швидше це можна назвати культом. Навіть при зустрічі в Стародавньому Римі говорили «Як потієш?». Для римлян лазня була не просто місцем, де вони милися і оздоровлювалися – тут читали вірші, співали, малювали і просто проводили час з друзями. Приватні та громадські римські лазні (або як їх прийнято називати – терми) були зроблені зі смаком і розкішшю та оздоблені золотом.

Перші лазні на Русі з’явилися в 5 – 6 століттях. У баню ходили всі – від самих багатих і знатних до найбідніших. При цьому походи в баню нерідко супроводжувалися церемоніями і ритуалами. Лазню дозволялося будувати всім у кого у володінні було достатньо землі, оскільки вона повинна бути розташована на великій відстані від дому. На Русі в домашніх банях по суботах вся родина парилася разом, а в громадських чоловіки і жінки на різних сторонах.

Відповідно до одного древньому трактату баня дає десять переваг: ясність розуму, свіжість, бадьорість, здоров’я, силу, красу, молодість, чистоту, приємний колір шкіри і увагу красивих жінок.

Тому очевидно, що наші предки по всьому світу протягом тисячоліть любили і ходили в баню.

Користь бані

Користь бані в тому, що вона підвищує метаболізм, покращує кровообіг і стимулює серцево-судинну систему, сприяє посиленому потовиділенню. З потом виходять з організму всі шлаки і токсини. Завдяки високій температурі пори на тілі розширюються, шкіра починає дихати, а верхні омертвілі шари клітин відшаровуються. Ця процедура краще всякого пілінгу. Крім того, банні процедури допомагають позбавитися від перших ознак целюліту. Стан шкіри після лазні покращується, вона виглядає здоровою і пружною.

Баня не тільки допомагає очистити шкіру і привести її в порядок. Баня також допомагає поліпшити здоров’я і зміцнити імунітет. У парильні температура тіла доходить до 39 °, при такій температурі гинуть більшість мікробів. Зверніть увагу, що в парній повітря відрізняється стерильністю, так як при високих температурах шкідливі мікроорганізми гинуть. Навантаження в лазні на серцево-судинну систему зміцнює серцевий м’яз, знижуючи ймовірність інфаркту. Також зміцнюється еластичність кров’яних судин завдяки чергуванню холодних і високих температур.

Поради як паритися в бані

В бані повинен бути спокій. Атмосфера безтурботності, неквапливості створює умови для розслаблення нервової системи, без чого бажаного ефекту досягти не вдасться.

  • Вирушати в баню можна не раніше ніж через дві години після їжі. Але й на голодний шлунок паритися не варто.
  • Перед заходом в баню треба сполоснутися теплою водою і надіти на голову шапочку. Мочити голову не слід.
  • Дихати в бані потрібно відкритим ротом. Так як температура на різних рівнях неоднакова, спочатку можна посидіти або полежати на нижній лаві, потім піднятися вище. Краще лежати, тому що в цьому випадку все тіло прогрівається однаково. Досить пропотівши (5-10 хвилин), слід вийти з парної, обполоснутися холодною водою або скочити в холодний басейн (це для загартовування) та відпочити 10 хвилин. Обливатися краще холодною, а не теплою водою. Гаряча пара розслабляє, а холодна вода після цього викликає стрес, який не лише зміцнює імунітет, а й відволікає від повсякденних клопотів та тривог.
  • Число заходів в баню, тривалість перебування на полиці залежать від самопочуття. Зазвичай рекомендують робити три-чотири заходи тривалістю до 10 хвилин. Якщо з’являються млявість, утруднення дихання, запаморочення, прискорене серцебиття, треба негайно вийти з парної.
  • Паритися віником рекомендують з другого заходу в баню.
  • Перед тим як зануритися в холодну воду, треба як слід прогрітися. Процедура охолодження повинна бути короткою.
  • Після занурення в холодну воду треба прийняти теплий душ або зануритись в басейн з теплою водою та перепочити, накинувши рушник, до тих пір, поки не припиниться потовиділення.
  • Категорично заборонено пити алкоголь, адже це дуже сильне навантаження на серце.
  • Не варто пити холодного, так як це знижує потовиділення.

Користь віника в бані:

Баня діє на Ваш організм теплом, парою та масажем. Масажує тіло і підводить до нього найбільше тепла – віник. Якщо ви не використовуєте віник, то втрачаєте половину користі бані.

Масаж віником підсилює кровообіг . Завдяки цьому відбувається перерозподіл крові, лімфи і міжтканинної рідини по всьому тілу. Будь-який віник виділяє фітонциди, що вбивають хвороботворні бактерії. Ефірні олії, що містяться в листі і гілках, потрапляючи на шкіру, покращують обмін речовин та перешкоджають передчасному старінню шкіри.

Замовляйте послуги онлайн
+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Дякуємо!
Наш представник зв’яжеться з Вами найближчим часом.
Закрити