Руська сауна

Ціни - руська сауна

Банний день в СПА ТРИ СТИХІЇ

1 година
350,00 грн.
-10% при замовленні 3 і більше годин
грн.
вівторок, четвер з 10:00 до 21:00 ( 14+), субота з 10:00 до 21:00 ( 6+) та неділя з 10:00 до 19:00 (6+)
грн.

Сауни ТРИ СТИХІЇ для компанії

1 година
3000,00 грн.
-10% при замовленні 3 і більше годин
грн.
за попереднім записом понеділок, середа та п'ятниця
грн.

Хамам

1 процедура 60 хв
1600,00 грн.
-15% при замовленні з саунами
грн.

Послуги банщика

1 пропарка
450,00 грн.

Оренда

додатковий рушник/пештамель
30,00 грн.
халат
50,00 грн.
віник
80,00 грн.

Руська баня – t = 60-75 °C, вологість 60%

Баня – це цілий комплекс психофізичного очищення тіла і душі.
Головний її козир – гаряча пара змішана з гарячим повітрям.

Історія бані

Баня зародилася від способу митися біля вогнища, в закритому приміщенні з можливістю ополоснутися водою.

Своїм корінням лазня йде в 6 тис. років до Різдва Христового. Вже тоді єгипетські жерці розуміли важливість чистоти тіла і милися у великих парних по 4 рази на день. У Стародавньому Єгипті була велика кількість бань, доступних кожному. Відвідування бані і помірність у їжі вважалося одним із запорук здоров’я та довголіття.

Ще 1,5 тис. років тому в Індії баня вважалася відмінним способом збереження гігієни та здоров’я. А перша грецька лазня, баня спартанців, це було кам’яне приміщення з відкритим вогнем посередині.

Але в стародавні часи найбільше лазня користувалася популярністю в Римі. Правда, назвати це просто популярністю мало, швидше це можна назвати культом. Навіть при зустрічі в Стародавньому Римі говорили «Як потієш?». Для римлян лазня була не просто місцем, де вони милися і оздоровлювалися – тут читали вірші, співали, малювали і просто проводили час з друзями. Приватні та громадські римські лазні (або як їх прийнято називати – терми) були зроблені зі смаком і розкішшю та оздоблені золотом.

Перші лазні на Русі з’явилися в 5 – 6 століттях. У баню ходили всі – від самих багатих і знатних до найбідніших. При цьому походи в баню нерідко супроводжувалися церемоніями і ритуалами. Лазню дозволялося будувати всім у кого у володінні було достатньо землі, оскільки вона повинна бути розташована на великій відстані від дому. На Русі в домашніх банях по суботах вся родина парилася разом, а в громадських чоловіки і жінки на різних сторонах.

Відповідно до одного древньому трактату баня дає десять переваг: ясність розуму, свіжість, бадьорість, здоров’я, силу, красу, молодість, чистоту, приємний колір шкіри і увагу красивих жінок.

Тому очевидно, що наші предки по всьому світу протягом тисячоліть любили і ходили в баню.

Користь бані

Користь бані в тому, що вона підвищує метаболізм, покращує кровообіг і стимулює серцево-судинну систему, сприяє посиленому потовиділенню. З потом виходять з організму всі шлаки і токсини. Завдяки високій температурі пори на тілі розширюються, шкіра починає дихати, а верхні омертвілі шари клітин відшаровуються. Ця процедура краще всякого пілінгу. Крім того, банні процедури допомагають позбавитися від перших ознак целюліту. Стан шкіри після лазні покращується, вона виглядає здоровою і пружною.

Баня не тільки допомагає очистити шкіру і привести її в порядок. Баня також допомагає поліпшити здоров’я і зміцнити імунітет. У парильні температура тіла доходить до 39 °, при такій температурі гинуть більшість мікробів. Зверніть увагу, що в парній повітря відрізняється стерильністю, так як при високих температурах шкідливі мікроорганізми гинуть. Навантаження в лазні на серцево-судинну систему зміцнює серцевий м’яз, знижуючи ймовірність інфаркту. Також зміцнюється еластичність кров’яних судин завдяки чергуванню холодних і високих температур.

Поради як паритися в бані

В бані повинен бути спокій. Атмосфера безтурботності, неквапливості створює умови для розслаблення нервової системи, без чого бажаного ефекту досягти не вдасться.

  • Вирушати в баню можна не раніше ніж через дві години після їжі. Але й на голодний шлунок паритися не варто.
  • Перед заходом в баню треба сполоснутися теплою водою і надіти на голову шапочку. Мочити голову не слід.
  • Дихати в бані потрібно відкритим ротом. Так як температура на різних рівнях неоднакова, спочатку можна посидіти або полежати на нижній лаві, потім піднятися вище. Краще лежати, тому що в цьому випадку все тіло прогрівається однаково. Досить пропотівши (5-10 хвилин), слід вийти з парної, обполоснутися холодною водою або скочити в холодний басейн (це для загартовування) та відпочити 10 хвилин. Обливатися краще холодною, а не теплою водою. Гаряча пара розслабляє, а холодна вода після цього викликає стрес, який не лише зміцнює імунітет, а й відволікає від повсякденних клопотів та тривог.
  • Число заходів в баню, тривалість перебування на полиці залежать від самопочуття. Зазвичай рекомендують робити три-чотири заходи тривалістю до 10 хвилин. Якщо з’являються млявість, утруднення дихання, запаморочення, прискорене серцебиття, треба негайно вийти з парної.
  • Паритися віником рекомендують з другого заходу в баню.
  • Перед тим як зануритися в холодну воду, треба як слід прогрітися. Процедура охолодження повинна бути короткою.
  • Після занурення в холодну воду треба прийняти теплий душ або зануритись в басейн з теплою водою та перепочити, накинувши рушник, до тих пір, поки не припиниться потовиділення.
  • Категорично заборонено пити алкоголь, адже це дуже сильне навантаження на серце.
  • Не варто пити холодного, так як це знижує потовиділення.

Користь віника в бані:

Баня діє на Ваш організм теплом, парою та масажем. Масажує тіло і підводить до нього найбільше тепла – віник. Якщо ви не використовуєте віник, то втрачаєте половину користі бані.

Масаж віником підсилює кровообіг . Завдяки цьому відбувається перерозподіл крові, лімфи і міжтканинної рідини по всьому тілу. Будь-який віник виділяє фітонциди, що вбивають хвороботворні бактерії. Ефірні олії, що містяться в листі і гілках, потрапляючи на шкіру, покращують обмін речовин та перешкоджають передчасному старінню шкіри.

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.