Блог Здоров’я та краси

29.10.2014

Пілатес для схуднення та загального оздоровлення

Що ж таке пілатес для схуднення? Це комплекс вправ, спрямованих на взаємодію всіх м’язів організму. Фізичне навантаження підійде для будь-якого віку, фігури і рівня підготовки.

На тренуваннях досвідчені інструктори навчать правильно дихати і рухатися. Уроки пілатесу підуть на користь всім, навіть тим, кому і худнути не потрібно. Адже цей вид фітнесу дозволяє зміцнити всі м’язи, стати гнучкою, поліпшити поставу.

Якщо ви задалися метою скинути декілька кілограмів, щоб відчувати себе більш досконалою і оновленою, вам слід обов’язково зайнятися цим унікальним видом оздоровлення.
Заняття проводяться під спеціально підібрану музику, а значить, крім безсумнівної користі для свого здоров’я і зовнішності ви отримаєте справжнє естетичне задоволення і розслабитеся, зможете відволіктися від негативних думок і переживань. Завдяки заняттям пілатесом і звучним музичним творам у вашу душу увійде гармонія навколишнього світу, ви дізнаєтеся новий спосіб насолоджуватися життям.

Пілатес для схуднення – це ціла програма з оздоровлення душі і тіла, ввібрала найкраще з західної та східної методик досягнення фізичної досконалості. Спокійна, тихо звучить музика, спеціальні пристосування (гантельки, м’ячі, босу, килимки тощо), вправи, що впливають на м’язовий корсет організму, – все це пілатес.

Народившись як спеціальна гімнастика для реабілітації поранених з пошкодженим хребтом, пілатес поступово перетворився в цілу школу, яка вивчає роботу всіх груп м’язів. Так як на заняттях цим видом спорту задіяні практично всі м’язи, починаючи від пальців рук і закінчуючи пальцями ніг, організм отримує хорошу навантаження і розвивається гармонійно, без перекосів, властивих бодібілдингу.

Крім того, що лікарі рекомендують заняття цим видом фітнесу людям, що мають проблеми з хребтом та опорно-руховим апаратом (травми, біль у суглобах, порушення постави, міжхребцеві грижі, остеохондрози і т.д.), пілатес для схуднення принесе користь і пацієнтам з нестабільним кров’яним тиском, нормалізує діяльність дихальної і серцево-судинної систем. Під час занять поліпшується рухливість суглобів, задіюються різні ділянки головного мозку, оптимізується робота м’язів. Людина вчиться правильно дихати і розподіляти баланс тіла.

Травму отримати на тренуванні по пілатесу практично неможливо, так як всі вправи робляться в уповільненому темпі, з глибокою обробкою всіх груп м’язів. Ніяких різких рухів, ніяких довгих пауз-тільки повна координація рухів при виконанні вправ і релаксація ділянок тіла, не задіяних у конкретній вправі. За допомогою чергування навантаження на м’яз і розтягування відбувається зміцнення м’язів, які формують правильну поставу. У пілатесі одним з основних вимог є плавність переходу від однієї вправи до іншого.

Пілатес для схуднення та загального оздоровлення

Пілатес з м’ячем прекрасно розвиває гнучкість хребта, роблячи його рухливим, а значить, здоровим. Вправи з використанням босу допомагає розвинути координацію рухів і вміння тримати рівновагу. Заняття з гантелями невеликої ваги зміцнюють м’язи ніг і рук, підвищують ефективність вправ для преса.

Схуднути з пілатесом можна тільки за умови регулярних занять. Глибока проробка пресу і м’язів-стабілізаторів веде до зміцнення і інших мускулів організму, до поліпшення координації рухів. Особливо пілатес для схуднення корисний жінкам, так як безпосередньо діє на м’язи малого тазу. Займаються ним і вагітні, так як нашкодити дитині в цьому виді фітнесу неможливо.

Якщо людина регулярно, 2-3 рази на тиждень, займається пілатесом, у нього підвищується витривалість, з’являється плавність в рухах, стрункість фігури і пружність ходи. Він гордо несе своє тіло, тому що у нього правильна постава і усвідомлене почуття рівноваги.

Чим ще хороший пілатес для схуднення? Тим, що після постійних занять у спортивному залі можна продовжувати заняття і поза ним: на лісовій галявині, вдома, на дачі, біля озера і т.п.

Чекаємо на тренуванні.