Наші послуги / Басейн

Вода не тільки камінь точить, але і з фігурою творить чудеса. Тренування у воді допомагають швидко схуднути  та зміцнити мязи.

 

 

Перевага тренувань у воді:

 

  1. Тренування у воді дозволені всім. Це єдине, що можна практикувати, коли будь-яка інша фізична активність під забороною (надлишкова вага, варикозне розширення вен, остеохондроз).
  2. За рахунок опору води ви отримуєте більше навантаження на мязи, ніж під час «сухопутних» тренувань. При чому навантаження, практично не відчуваються і переносяться  набагато легше за рахунок того, що вода має виштовхуючі властивості.
  3. Коли Ви горизонтально витягуєтесь у воді під час плавання, та  й коли висите в ній, виконуючи вправи аквааеробіки, серцю набагато легше перекачувати кров по всій кровоносній системі організму: немає такого тиску, як на суші. Кров насичується киснем і рівномірно розносить його по всьому організму.
  4.  Окрім того вода є відмінний провідник, у тому числі і тепла, тому для збереження постійної температури  тіла у водному середовищі організму потрібно продукувати  більше енергії ніж у звичайних умовах. Це досягається за допомогою додаткового спалювання калорій, що є важливою перевагою даного виду занять для бажаючих схуднути.
  5. Тренування у воді загартовують, покращують роботу легенів, активізують венозний відтік та розвивають витривалість .

 

акваспорт львів

 

Оптимальний час тренування у воді – від 30 хвилин до півтори години. Якщо Ви будете займатися по 40-60 хвилин 3-4 рази на тиждень, то при правильному харчуванні за місяць занять зможете скинути близько 3 кг. Не забувайте про правильну техніку тренувань. Якщо Ви весь час тримаєте голову над водою, то таке тренування вам  нашкодить: призведе до перенапруження в шиї і верхній частині спини.  А от коли ви на видиху опускаєте голову в воду, шия та хребет знаходяться в розслабленому стані.

 

 

Басейн в нашому закладі обладнаний гейзером, водоспадом, масажними форсунками та протитечією. Температура  води 27°С.

 

  

Відвідування акваспорту:

 

 

 

ГРАФІК аквааеробіка

 

 

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П`ЯТНИЦЯ

СУБОТА

10:00-10:45

 

Aqua Tabs (Аліна)

 

Aqua Noodles (Вікторія)

BT Aqua
(
Сергій)

Aqua All
(Аліна)

19:15-20:00

Aqua All
(Вікторія)

Aqua All (Аліна)

 

Aqua All
(Вікторія)

Aqua Tabs
(Аліна)

 

 


 

 

 

Про здоров’я та красу
Про здоров’я та красу