Ваше омолодження починається з пілінгу

Базовий догляд за шкірою обличчя починається з очищення. Здоровий вигляд та чистота шкіри багато в чому залежать від правильно налаштованого процесу відлущування відмерлих клітин. Клітини шкіри постійно народжуються, «дорослішають» і відмирають. Відмерлі клітини рогового шару поступово злущуються з поверхні шкіри. Цей безперервний природний процес, який косметологи називають десквамація. Мертві клітини накопичуються, пори забиваються, з'являються запалення, рельєф шкіри стає нерівним, а колір обличчя стає тьмяним. Тому, нашій шкірі так необхідне оновлення.

 

Отже, сумнівів в тому, що очищення - важливий етап базового догляду за шкірою не залишилося. Залишилося розібратися у великій кількості засобів, і що є основним компонентом у складі пілінгу,  та підібрати правильний саме для вашого типу  та потреб шкіри. Пілінги, які запропоновані в нашому закладі, мають короткий період реабілітації.

 

Мигдальний  пілінг 10% Formula 201 Histomer   – анти вікова процедура для чутливої шкіри. Це тандем гліколевої та мигдальної кислоти та амінокислот - карнітину, бетаїну і аргініну. Дана процедура забезпечує легкий пілінг-ефект без агресивного впливу на шкіру. Він має розгладжуючу, депігментуючу,  протимікробну та антиоксидану дію. Аргінін забезпечує прискорення до оновлення клітин і підвищення еластичності шкіри. Покращує роботу судин і стимулює приплив крові, збільшує подачу кисню до тканин. А бетаїн та карнітин виводять токсини і алергени з дерми, посилюють вироблення колагену та еластину.

 

Мигдальний пілінг 20% Formula 201 Histomer – процедура для проблемної шкіри. Пілінг, без агресивного впливу на шкіру.  Діє на основі мигдальної і гліколевої кислоти.  Глюконолактон, який  входить до складу засобу, діє на шкіру «зсередини», тим самим очищаючи від токсинів і захищаючи від вільних радикалів. Активує хороший кровообіг. Аргінін підвищує еластичність шкіри, перешкоджаючи процесу старіння. Карнітин та бетаїн допомагають поліпшити тонус лиця, надають пружність і сяйво.

 

DermaShine 3 Gerard's - це трикислотний пілінг нового покоління для поступового і ефективного омолодження шкіри. Сприяє делікатному очищенню, освітленню і ліфтінгу шкіри обличчя, шиї та зони декольте. У його складі три активні речовини, які впливають на всі шкірні покриви - епідерміс, дерму і гіподерму.

Саліцилова кислота 2% (Salicylic Acid 2%): діє на поверхневий ороговілий шар шкіри - епідерміс. М'яко очищає і відлущує мертві  клітини. Ефективна при акне, себореї, розширених порах, очищає пори і має бактерицидну дію.

Яблучна кислота 4% (Malic Acid 4%):  допомагає  швидко  і легко очистити мертві клітини шкіри, а також регулює роботу сальних залоз. Розріджує шкірне сало і прискорює процес очищення закупорених пор - шкіра стає чистою і матовою, відкривається природний доступ для кисню.

Гліколевая кислота 5% (Glycolic Acid 5%): володіє потужним омолоджувальним ефектом - стимулює до вироблення власного колагену і еластину. Використовується для корекції і профілактики вікових змін шкіри.

 

Ефект від процедур пілінгу:

- зменшення морщин

- врегульоване жиро виділення

- антисептична дія

- вирівняний поверхневий шар епідермісу

- покращена мікроцеркуляція та обмін речовин

- збільшення доступу кисню до тканин

- покращена проникність засобів догляду за шкірою