Тренажерний зал

Ціни - тренажерний зал

Абонемент на повний день 08:00-21:00

Разовий візит
300,00 грн.
1 місяць 8 візитів
1200,00 грн.
1 місяць безлімітний
1650,00 грн.
3 місяці 24 візити
3420,00 грн.
3місяці безлімітний
4700,00 грн.
6 місяців 48 візитів
6480,00 грн.
6 місяців безлімітний
8910,00 грн.
12 місяців 96 візитів
12240,00 грн.
12 місяців безлімітний
16830,00 грн.

Абонемент акційний 12:00-16:00

Разовий візит
300,00 грн.
1 місяць 8 візитів
1000,00 грн.
1 місяць безлімітний
1350,00 грн.
3 місяці 24 візити
2850,00 грн.
3 місяці безлімітний
3850,00 грн.
6 місяців 48 візитів
5400,00 грн.
6 місяціів безлімітний
7290,00 грн.
12 місяців 96 візитів
10200,00 грн.
12 місяців безлімітний
13770,00 грн.

Тренажерний зал вашої мрії: запрошує Львів

Сьогодні тренажерні зали приваблюють не тільки молодь, часто навідуються туди й люди середнього віку. Практика показала: завдяки грамотному розподілу навантажень і допомозі тренера такі заняття сприяють зміцненню м’язів, суглобів, підтримують мобільність організму в цілому. Це особливо важливо в період, коли проблеми зі здоров’ям починають даватися взнаки, відтак можливістю підтримувати себе у формі скористатися варто.

Але лише прагнення покращити фігуру замало, коли доходить до справи, одразу виникає чимало каменів спотикання. Кожному хочеться відшукати заклад з якісним обслуговуванням, сучасними тренажерами, ще й неподалік від дому або місця роботи. Принаймні перші дві вимоги – незмінні, їм повною мірою відповідає чудовий тренажерний зал оздоровчого центру «Три Стихії» (Львів), ціни вас приємно здивують.

Тренажерна зала: корисні тренування й не тільки

Побутує думка, ніби шліфувати фігуру й нарощувати м’язи можна й вдома, але це помилкове судження. Силові та кардіо навантаження провокують стрес, зміщують біологічну рівновагу, і без контролю з боку тренера такі заняття скоріше зашкодять, ніж принесуть користь. Адже організму необхідно мати час для відновлення нервової системи, запасів енергії, і лише після завершення цих процесів можна переходити до роботи на користь тіла.

Якщо почнете відвідувати наш тренажерний зал у Львові, досвідчені фахівці допоможуть уникнути помилок. Вже через кілька занять переконаєтеся, що:

  • налагоджується обмін речовин;
  • зміцнюються зв’язки, м’язи;
  • нормалізується тиск;
  • поліпшується робота серця і судин;
  • зникає зайва вага.

Наші інструктори допоможуть скласти програму тренувань, відточити техніку вправ, дадуть рекомендації з правильного харчування. Центр «Три Стихії» пропонує не лише тренажерний зал, тут можна отримати консультації з харчування (первинну, повторну, скласти меню на місяць). Передбачені також індивідуальні тренування з реабілітологом.

Чим приваблює наш тренажерний зал у місті Львів?

У кожного, хто купує абонемент, свої аргументи: позбавитися зайвої ваги, відшліфувати фігуру, накачати м’язи – причин багато. Але далеко не всі стають постійними відвідувачами, іноді лінь переборює добрі наміри. Хоча й переваг для наполегливих теж вистачає, тим паче, що тренажерні зали Львова ціни пропонують помірні. Однак більш повний пакет за помірною вартістю гарантує лише наш центр.

Мешканці та гості міста Львів можуть відвідати наш тренажерний зал і переконатися, що ціни вигідні. А головне – ми гарантуємо:

  • широкий вибір тренувань;
  • гарні результати;
  • підтримку від досвідчених спеціалістів.

Тренування сприяють і витривалості, а це важливо навіть для щоденних робочих навантажень. Людина, яка звикла тримати темп, швидко бігати й спритно рухатися, менше втомлюється протягом дня, легше справляється з обов’язками, ефективніше відновлюється.

Додатковим бонусом можна назвати боротьбу з депресією, оскільки з’являється нова цікава мета, якої хочеться досягти: відшліфувати фігуру, покращити здоров’я в цілому. А ще ж з’являються нові цікаві знайомства, адже в тренажерному залі легко знайти однодумців.

Тренажерні зали у Львові від «Трьох Стихій»: баланс ціни та якості

В нашому центрі клієнтам пропонуються найкращі умови, можна придбати абонемент акційний або на повний день, є також разові візити. Абонемент можна придбати як на місяць, так і на рік. Заняття проводяться для дітей і дорослих, є й індивідуальні тренування: фітнес, TRX, йога, стретчинг.   

Якщо порівняти тренажерні зали міст Київ та Львів, ціни вигідно відрізняються саме в нас, й умови – на високому рівні. Крім тренувань, можемо запропонувати басейн, сауну, різноманітні процедури по догляду за тілом та обличчям і багато чого іншого. Тому, навіть якщо лікарі заборонили вам навантаження в тренажерному залі, у нас ви неодмінно знайдете корисні для здоров’я процедури.
+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.