Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж – процедура краси для справжніх леді

Кожна жінка прагне завжди залишатися в тонусі, виглядати стильно й привабливо, але що робити, коли шкіра починає втрачати пружність, на ній з’являються зрадливі горбки та западини? Це – ознаки целюліту, котрі не приховати косметикою, тому необхідна допомога професіоналів. Крім спеціальних косметологічних процедур, фахівці радять спеціальний антицелюлітний масаж, котрому приписують надзвичайний ефект. Але результат залежить від різних факторів, і це теж треба враховувати.

Масаж антицелюлітний: бажані та реальні результати

Відомо, що перші системи масажу описували ще давні китайські цілителі в 3 столітті до нашої ери, застосовували ці прийоми для лікування різних травм і захворювань. Антицелюлітний масаж – це особлива техніка обробки проблемних зон тіла, котра допомагає позбавитися від жирових відкладень, що змінюють сполучні тканини під шкірою. Ззовні дерма починає нагадувати апельсинову шкірку, такі проблеми характерні для жінок, бо у чоловіків інакше розподіляються жир, м’язи та сполучна тканина.

Антицелюлітний масаж допомагає відновити шкіру, вже після перших сеансів жінки відчувають:

  • покращення кровообігу – до вражених зон покращується приплив крові, клітини збагачуються киснем, починають оновлюватися;
  • стимуляцію лімфообігу – зникають набряки, швидко виводяться токсини, шлаки, зайва рідина з організму;
  • зменшення жирових відкладень – вони починають руйнуватися та перерозподілятися, контури тіла набувають чіткості;
  • зміни стану шкіри – набуває тонусу, еластичності.

Додатковим бонусом для клієнта стає приємне фізичне розслаблення, зменшення стресу, тому чимало жінок обирають саме професіональний антицелюлітний масаж, ціна в багатьох випадках вже не має значення. Адже краса вимагає не лише жертв, а й щедрих фінансових вливань.

Чи допомагає антицелюлітний масаж: обираємо вид процедури

Це питання задають масажистам тисячі жінок, але однозначної відповіді на нього немає. Адже все залежить від стану шкіри, віку клієнтки, розмірів ураженої зони. Знов-таки, лише антицелюлітного масажу замало, необхідно скорегувати харчування, фізичні навантаження.

Сьогодні дами частіше обирають масаж антицелюлітний апаратний, ціна на нього вища, але й ефект більш помітний. Фахівці використовують різне обладнання, відповідно, виділяють декілька видів антицелюлітного масажу:

  • LPG – використовують ролико-вакуумний апарат;
  • вакуумний – потрібний тиск на тканини забезпечує спеціальний прилад;
  • вібраційний – задіюють роликові пояси або манжети;
  • ультразвуковий – жирові відкладення розбивають за допомогою ультразвукових хвиль.

Останній метод найбільш ефективний на пізніх стадіях целюліту, але використовують його й при ранніх проявах. Спеціалісти відзначають, що посилюють ефект масажу такі косметологічні процедури, як обгортання водоростями та кавове скрабування.

Антицелюлітний масаж: як часто можна робити

Результат процедур залежить від стану шкіри, наявності зайвої ваги, можливих захворювань. Курс призначають індивідуально, але є й загальні рекомендації, як часто можна робити антицелюлітний масаж. Перші результати стають помітними вже через 3-4 сеанси, але, щоб закріпити ефект, їх необхідно не менше 10, проводять 1-3 рази на тиждень.

Коли є бажання постійно підтримувати себе у формі, варто знаходити час ще й на масажиста, в середньому знадобиться від 2 до 4 курсів на рік. Вид антицелюлітного масажу (ручний або апаратний) краще обирати разом із косметологом.

Скільки коштує антицелюлітний масаж?

Вартість процедури залежить від кількох факторів. Це рівень професійності масажиста, престижність салону, враховуються ще й розміри ураженої зони, ступінь целюліту, адже занедбані прояви ліквідовувати складніше й довше. Варто також враховувати, що апаратна процедура обійдеться дорожче, адже використовується додаткове обладнання, та й рівень підготовки такого спеціаліста значно вищий.

Якщо ви хочете знайти оптимальний баланс вартості та якості послуг, запрошуємо до оздоровчого центру «Три Стихії», де клієнтам пропонують широкий комплекс найрізноманітніших процедур. Сауна, басейн, спортивні заняття, догляд за тілом і обличчям, йога, аквааеробіка та багато чого іншого не менш корисного. Ціна антицелюлітного масажу приємно здивує, записатися на процедуру та з’ясувати всі важливі питання можна за телефонами, вказаними на сторінці сайту.

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.