Інфрачервона сауна

Ціни - інфрачервона сауна

Банний день в СПА ТРИ СТИХІЇ

1 година
350,00 грн.
-10% при замовленні 3 і більше годин
грн.
вівторок, четвер з 10:00 до 21:00 ( 14+), субота з 10:00 до 21:00 ( 6+) та неділя з 10:00 до 19:00 (6+)
грн.

Сауни ТРИ СТИХІЇ для компанії

1 година
3000,00 грн.
-10% при замовленні 3 і більше годин
грн.
за попереднім записом понеділок, середа та п'ятниця
грн.

Хамам

1 процедура 60 хв
1600,00 грн.
-15% при замовленні з саунами
грн.

Послуги банщика

1 пропарка
450,00 грн.

Оренда

додатковий рушник/пештамель
30,00 грн.
халат
50,00 грн.
віник
80,00 грн.

Інфрачервона сауна – t = 45-50 °C, тривалість сеансу 30-60 хв

Сауна, де за рахунок інфрачервоних хвиль, прогрівається саме тіло людини, а не навколишнє повітря. При цьому організм прогрівається на 3-4 см (до прикладу в традиційних саунах – 5 мм), що сприяє інтенсивному потовиділенню. Таким чином відбувається вивидення шлаків та очищення цілого організму.

Сауна інфрачервона – запорука здоров’я та довголіття

Це пристрій новий, але вже зібрав тисячі прихильників в усьому світі. Адже з його появою поціновувачі відпочинку в лазнях, котрим лікарі заборонили улюблене дозвілля, знову змогли повернутися до нього. Є ще й інші причини популярності ІЧ-сауни, котрі варто згадати. Якщо ви хочете познайомитися з особливостями інфрачервоної сауни у Львові, можете отримати незабутні враження після візиту до оздоровчого центру «Три Стихії», де працюють найкращі спеціалісти.

Сучасна інфрачервона сауна: характерні особливості

Зручність такого пристрою в тому, що він не вимагає багато місця, спеціальної підготовки перед процедурою. Інфрачервона сауна – це кабіна, де проводиться глибоке прогрівання тіла інфрачервоними променями, що йдуть від спеціальних нагрівальних елементів. Так, передача енергії забезпечується не парою чи гарячим повітрям, а променями, однак ефект від них не гірший, ніж отриманий в гарячій бані. При цьому немає ризику перегрітися, бо температура підбирається індивідуально.

Винайшов таку сауну відомий японський лікар, вона стала популярною у світі близько 10 років тому, але вже зараз в Європі випускають та продають близько 30 тисяч кабінок на рік. Ціна інфрачервоної сауни залишається цілком помірною, та й покупка служить довго, тому є дуже вигідною.

Інфрачервоні сауни відрізняються тим, що:

 • випромінювання нагріває тіло, а не повітря;
 • хвилі прогрівають тіло набагато глибше (до 4 см), тоді як звичайна лазня працює в діапазоні приблизно до 3 мм;
 • прогріваються тканини, кістки, м’язи;
 • прискорюється кровообіг;
 • інтенсивніше виводяться шлаки, токсини завдяки глибокому прогріванню.

Інфрачервона сауна, ціна якої досить демократична, успішно бореться ще й з целлюлітом, що забезпечило пристрою велику популярність серед жінок. Тому сьогодні таку кабінку можна побачити не лише в лікувальних закладах, фітнес-центрах, салонах краси, а й у приватних будинках та квартирах.

Сауна інфрачервона: ціна, переваги

Збирається кабінка із дерева та скла, вміщує від 1 до 5 осіб, вважається ще й лікувальним пристроєм. Сеанси рекомендують медики людям з проблемами сечовивідних шляхів, серця (після інсультів, інфарктів), при стресах, артритах, спайках, травмах, набряках. Допомагає процедура й при хворобах вух, горла, безсонні, менопаузах. Навіть сексуальну активність підвищує, що доведено практикою. Лікарі це пояснюють повним розслабленням, релаксом.

До переваг ІЧ-сауни відносять:

 • оптимальну температуру – від 45 до 55 градусів (проти 90-100 у фінській);
 • відсутність пари, котру не всі люди переносять;
 • чудовий ефект вже через 10-15 хвилин (проти 1-2 годин у звичайній лазні);
 • заряд бадьорості, працездатності.

Відвідувати таку лазню можуть навіть діти, люди похилого віку. Головне, що процедура дуже економить час, можна отримати свою порцію користі зранку, перед виходом на роботу. Шкіра не виглядає розпареною, немає відчуття повного розслаблення, як після звичайної лазні. Якщо ви хотіли б спробувати на власному досвіді, що то є інфрачервона сауна, Львів запрошує зробити це в оздоровчому центрі «Три Стихії», спеціалісти якого гарантують прекрасний ефект від процедури.

Протипоказання до інфрачервоної сауни

Але попри позитивні властивості пристрою (комфорт, зручність, економія часу), варто враховувати, що не всім підходить така процедура. Тому перш ніж записуватися на візит або купувати диво-кабінку, варто проконсультуватися з лікарем.

Заборонено відвідувати ІЧ-сауну при:

 • свіжих травмах суглобів;
 • імплантантах та протезах;
 • сильних менструаціях;
 • злоякісних пухлинах;
 • міомі матки, мастопатії, фіброаденомі;
 • серцевій недостатності, стенокардії;
 • проблемах з печінкою, нирками;
 • гострих гнійних процесах.

Заборонена процедура при вагітності, застудах, діабеті. Перш ніж користуватися придбаною кабінкою, варто відвідати процедуру, яку проводять професіонали, щоб розібратися в нюансах і краще орієнтуватися в процесі.

Інфрачервона сауна у Львові подарує незабутні враження!

Саме таких фахівців ви знайдете в оздоровчому центрі «Три Стихії»: наші спеціалісти докладно познайомлять з особливостями процедури, підберуть оптимальну температуру та найкращий графік відвідувань. Деякі клієнти успішно комбінують візити до інфрачервоної та фінської саун або лазні, що теж дає чудовий ефект. Записатися можна за вказаними на сайті номерами телефонів, відповіді на всі питання дадуть наші менеджери. Тож, якщо вам потрібна інфрачервона сауна, звертайтесь до центру «Три Стихії» (Львів), ціна вас приємно здивує!

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.