Азелаїновий пілінг – ідеальне очищення шкіри

Особливість людської шкіри полягає в тому, що вона постійно оновлюється, але чим більше років людині, тим повільнішим стає процес. Одним із способів ефективно допомогти організму став азелаїновий пілінг – глибоке очищення із застосуванням хімічних кислот. Під таким тиском речовин відмерлі клітини відлущуються, змінюються новими, паралельно людина позбавляється ще й проблем зі шкірою, коли такі є.

Як впливає на тканини обличчя пілінг азелаїновий?

Азелаїнова кислота – це природна речовина, котра входить до складу ячменю, пшениці, відтак, вона впливає на шкіру дуже м’яко, без травм. Позитивно впливає на ділянки, вражені пігментацією, акне, запаленням. Цей компонент додають до різних лікувальних кремів та гелів, але в складі пілінгу кислота діє набагато ефективніше.

Азелаїновий пілінг гарантує:

 • регенерацію клітин;
 • зняття запалення;
 • розгладжування дрібних зморшок;
 • очищення від токсинів;
 • підвищення тонусу дерми.

Крім того, склад речовини відновлює бар’єрний шар, запобігає засміченню та звуженню пор, налагоджує роботу сальних залоз. Курс процедур визначає косметолог з урахуванням стану шкіри, в середньому він складається з 5-12 сеансів, перерва між ними має складати 1-2 тижні. Потім потрібна тримісячна перерва, а потім за потреби процедури можна повторити.

Різновиди азелаїнового пілінгу

Досвідчені фахівці враховують і характерні особливості цієї кислоти, зокрема, те, що вона дуже швидко проникає крізь ороговілий шар дерми. При ліпідному обміні шкіра виробляє мало речовин, схожих за складом до азелаїну, хоча потребує їх, тому охоче відгукується на всі маніпуляції.

Виділяють декілька видів процедур по очищенню за допомогою азелаїнового пілінгу:

 • класична – для поверхневого відлущення;
 • суха – для серединного впливу (накладають, як плівку);
 • гелева – для глибокого впливу, рівномірного розподілу по всьому обличчю.

Практика свідчить: найкращий ефект дає цей вид пілінгу в поєднанні з іншими кислотами: гліколевою, мигдальною, саліциловою та молочною. Але застосування таких комбінацій вимагає неабиякого досвіду майстра та індивідуального підходу до застосування компонентів.

Коли рекомендується азелаїновий пілінг?

Важливим аспектом є й те, що таке очищення підходить для будь-якого типу шкіри, але медики зазначають: пілінги для обличчя з кислотами мають свої протипоказання, які теж треба враховувати. Це аутоімунні шкірні та онкологічні захворювання, дерматити, хронічні дерматози, опіки, синці та рани на тілі.

Застосовують азелаїновий пілінг не лише для лікування шкіри, а й для вирішення інших проблем, серед яких:

 • жирна себорея;
 • купероз;
 • шрами, рубці;
 • ластовиння;
 • лентиго;
 • мелізми;
 • вугрі.

Крім того, пілінг азелаїновий чудово себе зарекомендував у підготовці до більш складних процедур: шліфування лазером, глибинні очищення, мікродермабразія. Перед проведенням азелаїнового пілінгу варто з’ясувати, чи немає алергії на складові компоненти, визначитися з кількістю процедур та графіком їхнього проведення. Медики мають право відмовити вагітним, мамам, які годують дитину, не можна робити пілінг при поганому самопочутті, підвищеній температурі.

Азелаїновий пілінг від професіоналів «Трьох стихій»

Оскільки обличчя – найбільш вразлива та помітна складова кожного образу, перш ніж вдаватися до чистки, необхідно переконатися у високому рівні майстерності спеціалістів. Саме такі послуги пропонує клієнтам оздоровчий центр «Три Стихії» у Львові, де проводять різні процедури по догляду за обличчям та тілом. Ціни дуже помірні, з клієнтами працюють справжні професіонали, котрі знають, як творити дива власними руками. Звертайтесь! Ми чекаємо на вас і гарантуємо відмінний результат!

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.