trx

TRX: ефективні заняття для кожного

Такий тренажер, як петлі з ременями Total Body Resistance Exercise (TRX), активно використовується в фітнес клубах та спортивних залах. Знаряддя є досить компактним, мобільним, за умов наявності елементів кріплення може використовуватись в будь-якому місці. В оздоровчому центрі «Три Стихії» у Львові TRX тренування проводяться кваліфікованими спеціалістами, з дотриманням всіх норм безпеки та з урахуванням індивідуальних особливостей клієнтів.

Тренування з використанням TRX дозволяє одночасно активувати велику кількість груп м’язів без небезпечного навантаження на хребет або травматичного ударного навантаження. Регулярні заняття розвивають гнучкість, силу, вестибулярний апарат, покращують еластичність та міцність зв’язок і сухожиль. Крім високої ефективності стосовно покращення фізичного стану популярність, що сьогодні мають TRX тренування Львів, також пов’язана з простою та інтуїтивно зрозумілою технікою виконання вправ.

TRX – найяскравіше тренування останніх років

Кому підходять заняття TRX? Такий незвичайний та одночасно результативний фітнес Львів є досить безпечним і ефективним для жінок і чоловіків різного віку та навіть для дітей віком від 10 років. Вправи, які ви виконуєте з використанням закріплених на стелі петель та ременів, дозволяють працювати з власною вагою, рівномірно розподіляючи навантаження на потрібні групи м’язів.

За допомогою системи знаряддя TRX найпростіші віджимання, присідання, нахили перетворюються на складну і ефективну комбіновану вправу. Головна користь цього тренування виражається в наступних перевагах:

 •       активне витрачання енергії, як наслідок – втрачання калорій;
 •       збереження тривалості втрачання калорій навіть після закінчення занять;
 •       універсальність спортивного знаряддя, можливість використання для тренування різної направленості (кардіо, силові, розтягування, статика);
 •       відсутність прямого навантаження на хребет, що дозволяє використовувати техніку без шкоди для кісток, зв’язок, сухожиль;
 •       результативна допомога в розвитку координації, витривалості, гнучкості.

TRX тренування у «Три Стихії» Львів

Відвідувати тренування зі знаряддям Total Body Resistance Exercise можуть новачки та професійні спортсмени. Фахівці центру «Три Стихії» Львів обов’язково підберуть індивідуальний набір вправ для кожного клієнта, щоб підвищити ефективність занять до оптимального рівня з одержанням наступних результатів:

 •       покращення тонусу та рельєфу м’язів;
 •       збільшення рухливості суглобів;
 •       налагодження роботи серцево-судинної, дихальної системи;
 •       розвиток швидкості реагування, рівноваги;
 •       розширення функціональних можливостей.

Система тренувань, заснована на використанні обладнання Total Body Resistance Exercise, складається з 7 основних вправ:

 1.     Тяга;
 2.     Відтискання;
 3.     Оберти;
 4.     Планка;
 5.     Присідання;
 6.     Нахили;
 7.     Випади.

Завдяки особливостям знаряддя, навіть за 40 хвилин тренувань вдається пропрацювати групи м’язів з отриманням найкращого метаболічного відгуку організму, за невеликий період часу спалити багато калорій. Групові заняття в зручну годину кожному надають можливість оптимізувати свій розпорядок дня таким чином, щоб виділяти час на підтримку гарної фізичної форми і настрою, позбавлення від стресів та хронічних болів.

Петлі TRX – спеціальне обладнання для фітнесу

Підвісні петлі та резинки TRX створюють зручну і одночасно просту конструкцію, за допомогою якої фіксуються кінцівки. В залежності від виду вправ, в петлі протягують руки або ноги. Щоб виконувати вправи було комфортніше, на петлях передбачені спеціальні держаки-ручки з гумовим покриттям для попередження травматичного ковзання, захисту шкіри від пошкодження.

Під час тренування система Total Body Resistance Exercise надійно фіксується на підготовленій поверхні (зазвичай це стеля). Міцність кріплення та інтегрованих карабінів гарантує безпеку занять, тому що спортсмен працює з власною вагою і при цьому повинен мати надійну опору.

Якщо ви мрієте про гарне тіло, сильні та рельєфні м’язи, дбаєте про власне здоров’я , запрошуємо вас на яскраві, ефективні, безпечні тренування TRX Львів, які проходять в нашому оздоровчому центрі «Три Стихії». Записатись на групове заняття ви можете вже зараз, скориставшись онлайн формою на сайті або зателефонувавши нашим адміністраторам.

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.