Ціни - масаж

Масаж MIX 90 хв

процедура
1400,00 грн.

Масаж MIX 60 хв

процедура
1000,00 грн.

Масаж загальний

1 візит
950,00 грн.
5 візитів (за один)
900,00 грн.

Масаж спини

1 візит
620,00 грн.
5 візитів (за один)
585,00 грн.

Масаж ФІТНЕС

живіт 30 хв
720,00 грн.
ноги 60 хв
1050,00 грн.

Масаж бамбуковий

60 хв.
950,00 грн.

Масаж антицелюлітний

1 візит
1000,00 грн.
від 5 візитів
по 950,00 грн.

Масаж лімфодренажний

1 візит
1000,00 грн.
від 5 візитів
по 950,00 грн.

Масаж холістичний 60 хв

процедура
950,00 грн.

Масаж кінезіологічний

30 хв.
660,00 грн.
60 хв.
1000,00 грн.
90 хв.
1275,00 грн.

Кінезіотейпування

400,00-450,00 грн.

"Шоколадна ейфорія" масаж та обгортання на основі шоколаду

процедура
1850,00 грн.

"Живлення і розслаблення» масажний ритуал з свічками

процедура
1600,00 грн.

Гідромасаж

1 візит
650,00 грн.
від 5 візитів
по 600,00 грн.

Душ Шарко

1 візит
550,00 грн.
від 5 візитів
по 500,00 грн.

Масаж дитячий (7-14 років)

загальний 50 хв.
900,00 грн.
спини 20 хв.
585,00 грн.

Масаж Львів

Кінезіологічний масаж

– коригує дисбаланс в тілі, який визначається при мануально-м’язовому тестуванні;
– сучасна медична технологія, яка дозволяє оцінити здатність м’язів адаптуватись до навантажень, визначити причини зниження адаптаційних можливостей м’язів;
– це складна система впливу на м’язи та фасції, біологічно активні точки тіла;
Процедура відновлює баланс організму та оптимізує обмінні процеси організму;
– опрацьовує не лише поверхневі, а й глибокі шари м’язів, знімає гіпертонус м’язів;
– відновлює емоційний баланс, нормальну роботу м’язів та кістково-м’язевої системи, готує до силових навантажень
Кінезиологічний масаж показаний при болях та неприємних відчуттях в спині та кінцівках, суглобах. 

Кінезіотейпування (кінезіологічне тейпування) – це спосіб лікування різних захворювань і травм організму за допомогою аплікацій спеціальних еластичних пластирів (кінезіотейпів). Кінезіотейпування допомагає розслабити перенавантажені м’язи та пришвидшити їхнє відновлення.
Це ефективний, безпечний і простий метод лікування.
Тейпи забезпечують правильну роботу м’язів, зменшення набряку, болю, без обмежень руху. Вони володіють гіпоалергенними властивостями, а також структура пластиру дозволяє використовувати його не тільки в сухих умовах, а й у воді.

Пацієнт відчуває полегшення відразу після приклеювання стрічки. Ефект проявляється найсильніше протягом 5 днів, потім зменшується. Метод кінезіотейпування стабілізує м’язи, суглоби та зв’язки, активізує внутрішні сили організму для одужання. Процедура нормалізує кровообіг, сприяє розсмоктуванню гематом, знімає набряк і запалення при остеохондрозі, артрозі. Також використовується для зменшення об’ємів тіла, та підтяжки шкіри.

Лімфодренажний масаж

Лімфомасаж, відомий ще під назвою лімфодренажний масаж, який використовується для стимуляції лімфатичної системи. Його основним призначенням є забезпечення здорової циркуляції лімфи, що циркулює по всьому тілі та очищає організм від токсинів, що і забезпечує належне функціонування імунної системи.

Користь лімфодренажного масажу:

 • Покращує обмін речовин, що є вкрай важливим для підтримання оптимальної ваги;
 • Полегшує стан при болях у суглобах, головних болях, мігренях, простудних та вірусних захворюваннях, артритах, целюліті, акне, втраті апетиту, втомі, апатії, дихальних проблемах та навіть депресивних станах;
 • Стимулює імунну систему;
 • Профілактичний засіб.

Лімфа – рідина в організмі, яка вбирає в себе з клітин мікроби, продукти відходів, токсини, віруси, відкачує зайву рідину з міжклітинного простору. Лімфа служить внутрішнім очищувачем організму, її основне завдання – виводити шлаки. Лімфа в організмі пересувається за рахунок присмоктування шкіри до кісток під впливом розширення при вдиху грудної клітини. Для того, щоб лімфатична система функціонувала в повному обсязі необхідні пружні м’язи, активний спосіб життя, правильне харчування. У результаті неправильного, уповільненого лімфотоку в організмі накопичується міжклітинна рідина: з’являються набряки, мішки під очима. Шкідливі речовини, продукти розпаду також починають накопичуватися в клітинах – і з’являються ознаки інтоксикації організму, проблеми з вагою, підвищена втомлюваність; слабшає імунітет – віруси і бактерії отримують зручне середовище для розмноження.

Показання для лімфодренажного масажу:

 • Набряки тіла та обличчя;
 • Варикозне розширення вен;
 • Надмірна вага;
 • Целюліт;
 • Загальна інтоксикація організму;
 • Часті простудні та інфекційні захворювання;
 • Часті головні болі;
 • Набряки при вагітності.

Лімфодренажний масаж необхідно проводити курсом, не варто чекати чудесного результату відразу ж після першої процедури. Лімфодренажний масаж спрямований на нормалізацію обмінних процесів в організмі, на правильне налаштування роботи всього організму – а така внутрішня перебудова не може відбуватися моментально. Найбільш оптимальна кількість проведення масажу – 10 сеансів по 2 – 3 рази на тиждень. Дуже добре лімфодренажний масаж поєднується з антицелюлітним масажем, масками та різними обгортаннями.

Антицелюлітний масаж

Целюліт є майже у 90% жінок! Не можуть позбавити від нього навіть самі суворі дієти та фізичні вправи.

Антицелюлітний масаж призначений для зменшення проявів целюліту.

Мета антицелюлітного масажу – максимальне посилення кровообігу в ділянках що масажуються, маючи на меті відновлення мікроциркуляції. Антицелюлітний масаж призводить до корекції фігури, зниження ваги.

При застосуванні апаратного методу антицелюлітного масажу за допомогою спеціальних насадок створюється ефект лімфодренажу, що відновлює нормальний метаболізм в клітинах, тим самим знищуючи умови для утворення целюліту. При цьому відбувається нормалізація і стимуляція системи мікроциркуляції і лімфотоку, що покращує постачання тканин киснем і поживними речовинами, відбувається виведення шлаків і токсинів.

Вакуумний масаж ефективно діє на сполучну тканину і підшкірно-жирову клітковину. У результаті відбувається посилення кровотоку в капілярах і зменшення обсягів жирових відкладень, руйнуються целюлітні клітини і знищується “апельсинова кірка”.

Антицелюлітний масаж на основі новітньої косметики HISTOMER в декілька разів покращує очікуваний результат.

Найкращі результати досягаються якщо антицелюлітний масаж застосовується в поєднанні з раціональним харчуванням, фітнесом та відвідуванням інфрачервоної сауни.

Залежно від характеру целюліту встановлюється відповідний курс процедур: від 10 до 20 процедур з періодичністю 3 рази на тиждень.

Шукаєте послуги масажу у Львові – завітайте у наш оздоровчий центр. Кваліфікований спеціаліст нашого салону може скласти для вас індивідуальну програму для корекції фігури.

Загальний масаж у Львові

Загальний масаж – це масаж всього тіла. Такий масаж сприяє повному розслабленню, зняття стресу і напруги (включаючи напругу м’язів), поліпшення кровообігу, призводить до вирішення багатьох проблем з хребтом та до поліпшення функцій різних систем і органів організму. Це – відмінний спосіб зберегти тіло здоровим і красивим.

Загальний масаж є ефективним при високому фізичному та розумовому навантаженні – відновлює тканини після травм; викликає прискорення відтоку лімфи від тканин, що призводить до виведення продуктів розпаду і очищенню організму від шлаків.

Покращує кровообіг і еластичність тканин, що відіграє певну роль у зменшенні болю в м’яких тканинах.

Багато хто страждає від болю в шиї і спині, яка виникає в ході життя чи від поганої постави за столом, або в результаті підйому важких предметів і є проявом однієї з проблем із хребтом. Біль може виникати в нижній або верхній частині спини або в області плечей і шиї. Загальний масаж допоможе вирішити ці проблеми.

Головний біль, напруга і стрес. Поганий кровообіг або напруга в м’язах та верхній частині спини / плечах і шиї може призвести до головного болю. Масаж може покращити кровообіг та розслабити м’язи у верхній частині спини і шиї таким чином, допоможе скоротити будь-який з вищевказаних симптомів.

Розслаблення м’язової тканини при масажі приводить до зняття болю. При болях у ногах загальний масаж також ефективним, оскільки поліпшує кровообіг, розслабляє і стимулює м’язи.

При загальному масажі відбувається очищення і омолодження шкіри від відмерлих клітин епідермісу, підвищення тонусу м’язів та шкіри.

Загальний масаж знімає або зменшує венозний застій, викликає прискорення капілярного кровотоку, підвищення тонусу судин, в результаті чого відбувається поліпшення функціонального стану як промасажованої ділянки, так і всього організму в цілому, проходять запалення та набряки.

Поліпшуються функції периферичної та центральної нервових систем, що призводить до реабілітації всіх систем організму і до зникнення первинних патологічних процесів.

Тривалість загального масажу 40-60 хв.

Послуги масажу в оздоровчому центрі “Три Стихії” надають тільки кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи.

Душ Шарко

Сильний струмінь води, що подається з різних насадок під тиском 3-4 атмосфери, – ось що являє собою душ Шарко. Це своєрідний масаж тіла струменем води. Процедура виглядає наступним чином: клієнт стоїть біля стіни і тримається за спеціальні поручні, а фахівець масажує його тіло водою.

Температура води від 34 до 40 градусів.

Тривалість процедури може бути від 5 хвилин до 15 хвилин.
Для проходження повного курсу слід зробити 10-15 процедур.

Рекомендації для душу Шарко:

 • ослаблення імунного захисту;
 • депресії і підвищеній нервовій збудливості;
 • синдрому хронічної втоми;
 • остеохондрозу;
 • зайва вага і порушення обміну речовин;
 • сидяча робота в офісі.

Душ Шарко проти целюліту – процедура, перевірена на практиці багатьма жінками. Шкіра стає пружною, а м’язи – підтягнутими. Якщо пройти весь курс процедур, то можна позбутися кількох кілограмів ваги. Для більшого ефекту рекомендується в поєднанні з дієтою та фізичними навантаженнями швидкість зниження ваги збільшується.

Але є і протипоказання для проведення даної процедури при:

 • шкірних захворюваннях;
 • високій температурі;
 • вагітності;
 • порушеннях роботи серця.
+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.