Йога для початківців

Йога

Гармонія фізичного і емоційного здоров’я, а також стрункість, гнучкість, безперечно мають позитивне значення для життя кожної людини. У стані, коли ви здорові та активні, ви маєте підвищений настрій, потяг до життя, задоволені своєю зовнішністю, випромінюєте щастя. Що може допомогти в досягненні подібного стану? Є дуже проста відповідь – це йога, знайома багатьом як ефективна система унікальних вправ, дібраних мудрецем XV століття для покращення і підтримки фізичного та психологічного здоров’я.

Хатха-йога, яка практикується досвідченими майстрами в студії центру «Три стихії», є найбільш популярним способом досягнення гармонії розуму і тіла, навчає керувати не тільки власним емоційним станом, але й фізичними процесами, які відбуваються в вашому організмі. Наша студія пропонує приєднатись до групових занять, або відвідувати індивідуальні сеанси йоги для того, щоб приборкати м’язи, почати керувати своїм тілом, навчитись володіти розумом, скеровуючи себе на позитивні думки та кращі вчинки.

Йога для гармонії душі і тіла

Давня практика індійських йогів є безцінною спадщиною для сучасного людства. Йога здатна суттєво покращувати душевний стан та одночасно лікувати тіло, розкриваючи резервні здібності. Заняття йогою комплексно впливають на весь організм людини, активують природне омолодження, процеси регенерації. Запропонована майстрами йога робить наголос на спеціальних позах – асанах, а також на освоєнні вміння керувати диханням – пранаямі.

Асана – це поза або положення тіла. Асана є вправою чи підготовляє тіло для виконання якоїсь вправи з йоги. Основні механізми впливу асан на організм людини наступні:

 •       активація м’язів, які при інших фізичних вправах не можуть бути задіяними;
 •       рефлекторний вплив на внутрішні системи і органи;
 •       перерозподіл енергії;
 •       стимуляція гормональної та лімбічної системи;
 •       психосоматичний;
 •       гуморальний.

Також йога, що практикує управління диханням (пранаяма), допомагає встановити керування свідомістю, емоціями. Пранаяма та медитації мають наступні механізми впливу:

 •       зміна артеріального тиску;
 •       зміна рівня концентрації кисню;
 •       робота м’язів дихальної системи;
 •       рефлекторна дія, пов’язана з гармонізацією психічного стану;
 •       масажування внутрішніх органів.

заняття йога

Користь та переваги занять з йоги

Чому йога має таку популярність? Переваг досить багато, та серед найбільш важливих відзначають:

 1.     Ефективне пристосування практик до індивідуальних потреб. Йогою може займатись кожна людина, незалежно від статі, віку, фізичних можливостей;
 2.     Відсутність протипоказань – якщо ви перемогли власну лінь, прийшли на сеанс, розклали килимок, значить наші висококваліфіковані та досвідчені тренери допоможуть опанувати практику без шкоди для здоров’я;
 3.     Йога не потребує попередньої підготовки – вам не потрібно бути КМС чи навіть професійним спортсменом, щоб виконувати асани, займатись пранаямою. З кожним новим сеансом ви набуваєте все більшої досконалості, межі в якої відсутні;
 4.     Вже після першого заняття ви маєте відчутний результат – і це не тільки біль у м’язах, про існування яких ви навіть могли і не знати раніше. Ваш настрій покращується, зникають м’язові блоки, які турбували тривалий час, ви позбавляєтесь від стресу;
 5.     Йога терапія в студії «Три стихії» не провокує виникнення травм чи якихось пошкоджень. Завдяки професійним інструкторам ви уникаєте помилок.

Також потрібно відзначити, що йога:

 •       зміцнює організм, підвищує витривалість;
 •       допомагає схуднути без виснажливих дієт та небезпечних хімічних препаратів;
 •       покращує гнучкість;
 •       підвищує лібідо;
 •       позбавляє від безсоння.

Йога для початківців у Львові

Якщо раніше ви не мали практики з індійської системи, йога для початківців Львів – це перший крок до гармонійного і щасливого життя без болю, стресів, пустих турбот. В нашому центрі з вами будуть працювати найкращі сертифіковані тренери, які точно знають, як адаптувати йогу саме під ваше тіло. Заняття відбуваються наступним чином:

 •       після попереднього запису ви потрапляєте в свою групу. Групи формуються невеликі, щоб кожному приділялось достатньо уваги та щоб заняття проходило найбільш ефективно;
 •       ви обираєте для себе комфортне місце, розстилаєте зручний килимок;
 •       далі разом з тренером налаштовуєтесь на практику, медитуєте, виконуєте вправи з диханням, розігрів. Потім – основні практики з різними елементами йоги та поступовим повним розслабленням.

До нашої студії приходять не тільки новачки, але й ті, хто вже мав досвід з занять йогою, але отримав негативний результат чи навіть якусь травму. Разом з тренером з’ясовується, що відбувалось хибним чином. Завдяки персональним порадам ви зрештою дізнаєтесь, що таке справжня йога, зрозумієте те, що вам раніше вважалось недоступним, виправите допущені помилки.

Ціни – йога

Скільки коштує йога в центрі «Три стихії» ви можете дізнатись після того, як визначитесь з кількістю занять, а також з тим, чи будуть це групові сеанси або ви будете відвідувати зал для індивідуальних занять з обраним інструктором. Подивиться на розклад, оберіть свій час та дні тижня, починайте покращувати власне життя без зайвих зволікань, записавшись на перше заняття вже сьогодні.

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.