аквафітнес

Photographer – Jaroslav Monchak

Аквааеробіка: гарна фігура, здорове тіло та бадьорість

Водна гімнастика, або аквааеробіка – це ефективний та безпечний спосіб підтримки гарної фізичної форми, схуднення, покращення емоційного стану. Тренування у басейні з елементами різноманітних фізичних вправ під наглядом професійних фахівців забезпечують наявність підтягнутої фігури, еластичної і гладкої шкіри, бадьорості та підвищеного настрою. Щоб потрапити на заняття з аквааеробіки, пропонуємо відвідувати наш оздоровчий комплекс «Три Стихії» Львів у зручний для вас день і час.

Групові тренування проходять в сучасному басейні з інноваційним обладнанням, доріжками для плавання, протитечією, водоспадом, гейзером, масажними форсунками. Температура води підтримується на рівні 27С, тому є комфортною для кожного. Під час занять використовується спеціальне знаряддя, грає приємна ритмічна музика. Загальна атмосфера сприяє не тільки підвищенню ефективності водних тренувань, але й позитивно впливає на стан нервової системи, допомагає розслабитись і отримувати задоволення від процесу.

Аквафітнес для всіх і кожного

Кому підійде аквааеробіка? Безпечність водної гімнастики дозволяє допускати до занять жінок, чоловіків різного віку та навіть дітей. Якщо ви не вмієте плавати, боїтеся води, аквафітнес допоможе не тільки позбутись страхів глибини, але й полюбити воду, навчитись добре триматись на поверхні, правильно дихати. Корисною аквааеробіка є і для вагітних, тому що заняття знімають надлишкове навантаження на хребет, сприяють зникненню м’язових блоків, болів в спині, кінцівках.

Групові заняття в нашому центрі «Три Стихії» проходять в комфортних умовах, під керівництвом досвідчених тренерів, під танцювальну музику, на найбільш зручній для кожного глибині. Комплекс вправ включає:

  •       розминку;
  •       основні вправи, направлені на досягнення бажаних результатів;
  •       відновлювальні вправи.

В залежності від особливостей фізичного стану та віку групи тренер підбирає відповідний комплекс вправ. Водний фітнес може складатись з подолання відстані на різній швидкості, бігу, ходьбу, стрибків, стретчингу, силового тренінгу, ходьби на степах, елементів прийомів єдиноборств, пластичних танцювально-гімнастичних рухів та не тільки.

Переваги тренувань у воді

Щоб відвідувати аквафітнес, не обов’язково мати відповідний досвід чи ступень майстра спорту – достатньо вашого бажання та довідки від лікаря, що засвідчує відсутність протипоказань. Серед важливих переваг водних тренувань відзначають:

  •       ефективне схуднення без необхідності виснажливих дієт та без приймання фармацевтичних препаратів;
  •       результативність корекції фігури вже в перші місяці регулярних тренувань;
  •       універсальність – заняття підходять майже для всіх;
  •       суттєве покращення фізичного і емоційного стану, розвиток гнучкості, витривалості, налагодження роботи системи дихання, серцево-судинної системи;
  •       безпечність, відсутність ударного навантаження, шкідливого навантаження на хребет, суглоби;
  •       приємні відчуття під час занять. Тіло не потіє, знаходиться у воді з комфортною температурою.

Навіть якщо на перших етапах ви трішки соромитесь своєї фізичної форми, маєте зайві кілограми, яких хочете позбутись, такі нюанси не будуть заважати під час занять – майже вся частина тіла буде знаходитись під водою, тому ніяких комплексів – тільки гарний настрій та відмінний результат.

Аквааеробіка – ціни та розклад занять

Скільки коштує аквааеробіка у Львові ви можете дізнатись через сайт нашого оздоровчого центру «Три Стихії», а також по телефону, зв’язавшись з адміністраторами. Зазвичай ми пропонуємо придбати абонемент тривалістю на 1 місяць та більше. Абонементи є на повний день та на ранкові часи (до обіду), для дорослих та дітей. Якщо ви хочете лише спробувати, можна скористатись разовим візитом.

Зверніть увагу на наявність акційних абонементів, які можна купити для людей старше 50 років за наявністю пенсійного посвідчення. Також у нас є пропозиції більш доступних за ціною абонементів для дорослих та для дітей на відвідування тренувань з аквааеробіки з 10:00 до 14:00 (крім суботи). Дізнатись більше про фітнес у воді, правила та умови відвідування занять ви можете, зв’язавшись з нашими працівниками зручним способом. Чекаємо на вас вже сьогодні!

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.