Фракційна мезотерапія – сучасний метод омолодження

Сьогодні значення загадкового терміну «фракційна мезотерапія» добре знають майже всі жінки. А все тому, що йдеться про один з найпопулярніших засобів для збереження краси та молодості не лише обличчя, а й очей, тіла, волосся. Тож не дивно, що бажаючих перевірити ефективність процедури на власному досвіді завжди вистачатиме. Йдеться про новітню апаратну методику, результат якої перевершує сподівання, а ефект від процедури зберігається досить довго.

Фракційна мезотерапія обличчя: сподівання та результати

Після 30 років процеси відновлення жіночої дерми сповільнюються, вікові зміни поступово проступають дедалі помітніше: в’ялість шкіри, зморшки, гіперпігментація. З кожним роком ці прояви посилюються, а креми й бальзами допомагають мало, бо не проникають в поверхневий шар епідермісу.

Потрібний ефект гарантує мікроголкова мезотерапія, котра шкіру:

 • зволожує;
 • корегує;
 • омолоджує.

Такий результат гарантують поживні елементи в складі препаратів, зокрема й гіалуронова кислота. Залежно від віку, ефект зберігається від півроку до року, при цьому потрібно не забувати про правильний догляд. Фракційна мезотерапія вирізняється тим, що дає можливість обробляти конкретні проблемні ділянки, а потрібну глибину проколу точно визначає апарат, а не досвід спеціаліста.

Коли рекомендується фракційна мезотерапія?

Після введення препаратів шкіра швидко розгладжується, зморшки зникають, і все завдяки тому, що збільшується обсяг рідини в міжклітинному просторі, прискорюється метаболізм. Результат процедури стає помітним вже через кілька днів, що особливо тішить жінок.

Косметологи радять застосовувати такий метод при:

 • мімічних зморшках;
 • пігментації;
 • шрамах;
 • розширених порах;
 • куперозі;
 • целюлиті;
 • жирових відкладеннях.

Процедура прибирає набряклість, синці під очима, дарує гарний колір обличчя. А головне – біль від проколів майже не відчувається. Ще й гарантована точність і правильність обробки визначених проблемних зон.

Які вади реально виправити за допомогою фракційної мезотерапії?

Процедура призначається не лише для обличчя, а й для усього тіла, омолодження стало реальним завдяки ефективності мезококтейлю, до складу якого зазвичай входять гіалуронова кислота, колаген, еластин, вітамінні комплекси, амінокислоти, екстракти рослин.

За допомогою цієї процедури можна зробити ідеальними:

 • обличчя – підтягнути овал, прибрати зморшки, ластовиння, зробити риси чіткішими;
 • тіла – позбавитися целюліту, зменшити розтяжки, прибрати зайвий жир;
 • волосся – позбавитися ламкості, сухості, випадіння, котрі виникають через порушену циркуляцію крові, брак вітамінів.

Після процедур варто потурбуватися ще й про лікувальну косметику, медики рекомендують спеціальні коктейлі, концентрати в ампулах, сироватки або гелі. Дозування підбирають індивідуально, враховуючи стан шкіри, вік жінки, наявність у неї хронічних захворювань.

Фракційна мезотерапія: казкова ціна від «Трьох стихій»

Так, колись раптово омолодитися можна було лише в казках, але зараз і казки стали реальністю. Як бачимо, краса вже не вимагає жертв, процедура проходить легко, безболісно, на шкірі не залишається навіть натяку на сліди від голок. Переконатися в цьому можна особисто, завітавши до центру «Три стихії», де пропонують найрізноманітніші послуги для підтримки здоров’я та жіночої краси.

Результат фракційної мезотерапії в «Трьох стихіях» (Львів) перевершить усі ваші сподівання. В нас працюють досвідчені спеціалісти, а записатися на процедуру онлайн можна через інтернет. На всі питання завжди готові відповісти досвідчені консультанти. Головне – аби не було протипоказань, цей аспект ретельно перевіряють лікарі центру перед процедурою.

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.