Масаж спини: лікування та релакс в одному сеансі

Кожен, хто хоча б раз у житті відвідував сеанси масажу, одразу згадує вираз «як на світ народився». Особливо це стосується масажу спини і шиї, адже на ці частини тіла протягом дня зазвичай припадає найбільше навантаження. Вплив на зони хребта та розташовані поруч м’язи руками масажиста одразу ж позначається й на загальному самопочутті клієнта. Процедури допомагають швидко поновитися після травм, і навіть, якщо немає проблем із хребтом, лікарі радять хоча б раз на рік проходити курс масажу спини, щоб підтримувати себе у формі.

Кому медики рекомендують сеанси масажу для спини і шиї?

Зазвичай проблеми зі спиною проявляються не лише болем у м’язах. Мігрені, невралгії, остеохондроз, депресія, млявість, захворювання внутрішніх органів – це все теж може бути наслідком сильного навантаження на хребет та м’язи навколо нього. Тому вирішувати, який потрібен масаж, спини чи масаж інших частин тіла, має лише лікар після обстеження.

Процедуру призначають при травмах хребта, остеохондрозі, м’язових спазмах, сколіозі, невралгії. Заради профілактики сеанси необхідно відвідувати тим, хто:

 • займається офісною роботою, багато часу проводить за столом;
 • має щодня великі навантаження на м’язи спини;
 • страждає мігренями, безсонням;
 • має ускладненість рухів через «дерев’яні» м’язи.

Найчастіше лікарі рекомендують масаж спини класичний, котрий покращує циркуляцію крові, роботу внутрішніх органів, знімає застій в м’язах, прибирає набряки, відновлює пошкоджені тканини. Масаж можна робити як дорослим, так і дітям, досвідчені масажисти, які володіють потрібними техніками, готові вас прийняти в оздоровчому центрі «Три Стихії» міста Львів.

Від чого залежить ціна на масаж спини?

Масажі поділяють на оздоровчі та лікувальні, другі – складніші за технікою, тому й дорожчі. Вартість залежить від рівня підготовки спеціаліста, розмірів ураженої зони, ступеню занедбаності хвороби. Відіграє роль і різновид процедури, класичний масаж спини за ціною відрізняється від точкового, де техніка значно складніша.

Виділяють також такі види масажу:

 • вібро – виконується за допомогою спеціальної апаратури, що передає тілу коливання з різною частотою;
 • гідро – вплив здійснюється через воду, струмінь під тиском обробляє уражене місце;
 • банковий – вакуумний ефект забезпечує притік крові до шкіри, чим збільшує тонус, еластичність м’язів.

Ціна масажу спини може коливатися в залежності від виділеного на процедуру часу: година коштує дорожче, ніж 30 хвилин. Призначають масаж не лише при викривленні хребта, але й при загальному погіршенні самопочуття: ослабленні захисних сил організму, зниженні працездатності, гіпотонії м’язів.

Якісні послуги: масаж спини за вигідною ціною від «Три Стихії» (Львів)

Під впливом масажних рухів концентрація еритроцитів в крові збільшується, тіло отримує більше кисню. За рахунок покращення лімфообігу налагоджується доступ корисних речовин і до міжхребцевих дисків. Класичний масаж спини зменшує біль, відновлює провідність нервових волокон, позбавляє від атрофії м’язів.

В оздоровчому центрі «Три Стихії» можна обрати також й інші види масажу:

 • бамбуковий;
 • антицелюлітний;
 • лімфодренажний;
 • кінезіологічний (за допомогою аплікацій спеціальних еластичних пластирів – кінезіотейпів).

Можна замовити лікувальний масаж хребта, попереку, процедуру призначають при радикуліті, сколіозі, грижах, травмах хребта. Оздоровчий масаж з метою профілактики підвищує еластичність м’язів, відновлює їхню працездатність після великих навантажень.

Як часто можна робити масаж спини?

Кількість процедур визначає лікар з урахуванням стану хворого. Лікувальний масаж спини, який можна отримати в центрі «Три Стихії» (Львів) за помірною ціною, має нараховувати не менше 20 сеансів. Це – загальна практика. Для профілактики та оздоровлення вистачить 4-7 сеансів на рік.

Якщо бажаєте отримати лікувальний масаж спини у місті Львів від досвідчених масажистів, ціна за послугу в нашому центрі вас приємно здивує. Спеціалісти працюють не лише з проблемною зоною, а й охоплюють всю спину. Замовити процедуру рекомендується не лише при болях у спині, а й при мігренях, сильній перевтомі. Однак попередньо варто проконсультуватися у сімейного лікаря, аби переконатися, що у вас немає протипоказань до проведення масажу.

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.