Чудотворна ін’єкція ботоксу: правда та вигадки

Обличчя без зморшок, гладенькі ручки та підтягнута фігура – ось основні показники жіночої привабливості в будь-якому віці. В пошуках формули вічної (або хоча б тривалої) молодості й були винайдені ін’єкції ботоксу, сьогодні ця процедура більш відома, як ботулінотерапія. Й досі точаться суперечки на тему, чого в ній більше – шкоди чи користі, але кількість бажаючих записатися на процедуру не зменшується.

Ботокс для обличчя: ціна та результат

Ботоксом називають препарати, що використовують для корекції зморшок, зниження підвищеної пітливості. Це природний протеїн, котрий розслабляє дуже активні м’язи, котрі спричиняють зморшки. Уколи впливають на конкретну ділянку обличчя, тому міміка повністю зберігається. Як, власне, й чарівність жіночої усмішки.

Найчастіше ботокс від зморшок використовують для корекції зони навколо очей, чола, перенісся, підборіддя. Але є у препарату й інші цінні властивості:

 • піднімає кути рота, що надає обличчю моложавості;
 • корегує гінгівальну посмішку (коли оголюються ясна), в такому випадку піднімають верхню губу;
 • розслабляє жувальні м’язи, котрі перебувають в гіпертонусі.

А ще за допомогою ботоксу лікують підвищену пітливість, яка стає справжнім випробуванням для багатьох чоловіків та жінок, особливо в літню спеку. Препарат вводять в пахви, долоні, стопи. Ціна ботокса для обличчя залежить від різних факторів, основну роль відіграють розмір зони та особливості цих зон. Адже для різних видів зморшок потрібна й різна кількість ботулотоксину.

Переваги уколів від зморшок: ціна виправдана

Мало хто знає, що природне джерело ботоксу – бактерія, її винайшов німецький лікар фон Еменгем ще в позаминулому столітті. Але застосовувати ботокс почали лише наприкінці 20-го століття і лише для лікування косоокості, блефароспазму, гіпертонусу м’язів. А ще через десятки років препарат відкрили для себе косметологи, тоді й почався шалений зліт його популярності.

На таку процедуру, як ботокс, ціна досить висока, але переваги перекривають всі сумніви щодо того, чи варто так витрачатися. Правильно проведена процедура гарантує:

 • швидкий ефект – результати будуть помітними вже через тиждень;
 • безпечність – препарат використовується в невеликих дозах;
 • збереження рухливості м’язів – важливо, щоб наступний укол робили не раніше, ніж через три місяці від попереднього, аби препарат встиг розчинитися;
 • відсутність болю – процедура скоріше нагадує укус комара, проводиться внутрішньом’язово;
 • зміну контурів, рис обличчя – погляд стає відкритим, виразним.

Ботокс чола чи введений під очі препарат помітно омолоджує, обличчя не обвисає, а навпаки підтягується. Вся процедура не потребує багато часу, на відміну від пластичних операцій. Досвідчений фахівець впорається за 10 хвилин, якщо обсяги незначні.

Чи важлива лише ціна для ботоксу обличчя?

Звісно, кожна жінка прагне не лише повернути красу та молодість, а й при нагоді зекономити. Тому пацієнтки більше звертають увагу на вартість процедури, а дарма. Головне – відшукати досвідченого спеціаліста, котрий врахує всі аспекти та дасть правильні рекомендації щодо проведення процедури, а також врахує перелік протипоказань, до яких відносять:

 • вагітність;
 • годування груддю;
 • алергію;
 • гострі та хронічні інфекції;
 • високий ступінь міопії;
 • прийом антибіотиків;
 • помітні грижі на верхніх та нижніх повіках;
 • підвищену температуру.

Враховується також і вік, наприклад, жінки, котрі вперше роблять уколи ботоксу в 55-60 років, ризикують отримати виражений птоз – опущення шкіри чола. Тому перш ніж записуватися на прийом, необхідно пройти обстеження, вислухати всі зауваження лікаря.

Популярний ботулотоксин – у нас найкраща ціна

Якщо ви хотіли б опинитися в руках професіонала, котрий гарантує чудовий результат, запрошуємо до оздоровчого центру «Три Стихії» у Львові. Ми пропонуємо широкий перелік процедур, які корисні для фізичного розвитку та збереження жіночої краси.

Часто клієнтки обирають ботокс під очі, на чоло, підборіддя, ціна якого дуже помірна. В нашому центрі з клієнтами працюють досвідчені лікарі, косметологи, тренери, тому звертайтесь до нас, і ви отримаєте чудовий результат. Наші контакти можна відшукати на сторінці сайту.

+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Чекаємо на тренуванні.