Для вагітних

Ціни - для вагітних

Тренування для вагітних (пілатес/аквааеробіка)

Індивідуальне тренування
350,00 грн.

Аквааеробіка у воді з тренером для вагітних

Індивідуальне тренування
400,00 грн.

Вагітність – чудова пора в житті будь-якої жінки. Жінки хочуть бути привабливими завжди. Очікування малюка – цей той час, коли це бажання зростає вдвічі. Не варто себе позбавляти можливості відвідування фітнесу, басейну, косметолога, спа процедур під час вагітності.

В нашому оздоровчому центрі для майбутніх матусь ми пропонуємо:

Аквааеробіка та плавання для вагітних

Це найбезпечніший вид спорту для вагітних. Займаючись аквааеробікою, Ви отримаєте ефект гідромасажу, що покращить кровообіг, дозволить Вам уникнути розтяжок та проблем з варикозним розширенням вен.
Плавання для вагітних зменшить навантаження з хребта, посилить фізичну активність та покращить загальне самопочуття.

Фітнес для вагітних

Регулярні та правильно підібрані заняття фітнесом сприяють гармонійному протіканню вагітності, збільшують фізичні можливості організму, покращують діяльність серцево-судинної, дихальної та нервової системи, позитивно впливають на обмін речовин, в результаті чого мати та малюк забезпечуються достатньою кількістю кисню. Активні фізичні навантаження просто необхідні в період вагітності – це своєрідна підготовка до пологів. Доведено, що пологи у мам, які протягом вагітності вели спортивний спосіб життя, проходять набагато легше. Це пов’язано з наступними факторами: по-перше, тренуються легені, серце і м’язи, на які при полонах припадає велике навантаження, по-друге, фізичні тренування сприяють виробленню ендорфіну, який під час пологів діє як знеболююче.

Пілатес для вагітних

Це комплекс вправ, який дасть можливість Вам швидко привести всі м’язи в тонус, зробити їх більш еластичними та сильними, підвищити загальну гнучкість тіла, розвинути почуття рівноваги та правильну координацію рухів, навчитись правильно дихати, поліпшити кровообіг всього організму. Під час занять добре розвиваються м’язи тазового дна, які беруть участь безпосередньо в процесі пологів.

Догляд за обличчям

Під час вагітності у жінок можуть з’являтися проблеми з шкірою обличчя та набряки. Уникнути їх допоможуть різноманітні маски для обличчя, які дозволять освіжити та зволожити шкіру, зняти стрес та напруження, а також активні масажі, які знімуть набряки, сухість та почервоніння шкіри.

Кріо-обгортання для ніг

Дана процедура є чудовим методом боротьби проти розтяжок. Після кількох сеансів Ви побачите, що ваша шкіра стала м’якою, еластичною, оксамитовою та ніжною. Лежачи на боці, майбутня мама буде відчувати неймовірну насолоду від дотиків професійних рук майстра і охолоджуючого обгортання, яке допоможе зняти напругу з ніг.

Вітамінний коктейль для тіла

Дана програма базується на об’єднанні комплексу Сalcium Alpha (біологічно активна формула кальцію, яка здатна швидко засвоюватися шкірою), 10 вітамінів та екстрактів рослин. Ця процедура надасть Вашій шкірі здорового кольору, свіжості та еластичності. Окрім того значно знизиться сухість та чутливість Вашої шкіри, укріпляться судини та капіляри, що дозволить вам запобігти появі розтяжок. Після цієї процедури покращується самопочуття та знімається втома.

Замовляйте послуги онлайн
+38

Заповнюючи цю форму Ви даєте згоду на обробку особистих даних
Дякуємо!
Наш представник зв’яжеться з Вами найближчим часом.
Закрити